Zdaniem menadżera, Ali Bagautinov znokautuje Demetriousa Johnsona

14 czerwca na gali UFC 174 dojdzie do ciekawego pojedynku  w wadze muszej między Demetriosusem Johnsonem i Ali Bagautinovem.

Ali Bagautinov (13-2) to mistrz świata Sambo, który ma za sobą trzy zwycięstwa z rzędu w UFC. Pierwszą walkę w tej organizacji wygrał przez TKO z Marcosem Viniciusem natomiast dwie pozostałe walki wygrał przez decyzje z Timem Elliottem na UFC 167 oraz Johnem Linekerem na UFC 169.

Mistrz Demetrious Johnson bronił swojego pasa już trzykrotnie. Pierwszy raz to obrona pasa przed zwycięzcą TUF 14 Johnem Dodsonem, którego pokonał przez decyzję. Drugi raz bronił pasa przed Johnem Moraga poddając go przez dźwignię na łokieć natomiast trzecia obrona tytułu, to zwycięstwo przez nokaut z Josephem Benavidezem.

Oto co powiedział menadżer Ali Bagautinova, Kamil Hajiyev przed kolejnym pojedynkiem jego podopiecznego:

„14 czerwca w Vancouver odbędzie się trudna walka. Nie możemy ignorować tego, że Demetrious Johnson ma duże doświadczenie w prowadzeniu walki przez pięć rund. Powiem tyle, że zrobimy wszystko co tylko możliwe aby nie pozostawić werdyktu sędziom punktowym ponieważ sędziowie zazwyczaj dają zwycięstwo mistrzowi niż pretendentowi. Będziemy więc szukać sposobu na znokautowanie go i jestem pewien, że Ali ma wszystko czego potrzeba do znokautowania Johnsona  i zrobi to szybko.”

One thought on “Zdaniem menadżera, Ali Bagautinov znokautuje Demetriousa Johnsona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *