Zdaniem Dana White’a walka Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz ma sens i dobrze byłoby zorganizować ją w Polsce

news.com.au
news.com.au

Prezydent największej organizacji MMA na świecie po gali UFC 201 i zwycięstwie reprezentantki Polski.

Podczas gali UFC 201 Karolina Kowalkiewicz (10-0, 3-0 w UFC, #5 w rankingu UFC) niejednogłośnie na punkty pokonała Rose Namajunas (5-2, 3-1 w UFC, #3 w rankingu UFC), dla Polki to trzecia wygrana w największej organizacji MMA na świecie co spowodowało spekulacje na temat potencjalnej walki Karoliny z Joanną Jędrzejczyk (12-0, 6-0 w UFC). Zdaniem Dana White’a ten pojedynek ma sens i jeśli już, to chciałby go zorganizować w Polsce, odniósł się także do przebiegu walki Kowalkiewicz z Rose.

Jest to jedna z opcji, która ma sens. Ale musimy wrócić do biura i pomyśleć, co zrobić. Bardzo chciałbym zrobić tę walkę w Polsce.

Pierwszą rundę dałem Rose a drugą Karolinie. Ostatnia runda decydowała o tym kto wygra. I oczywiście gdy ona zajęła pozycję z góry w gardzie definitywnie wygrała tę rundę.

White dodał też, że w przeszłości Jędrzejczyk namawiała władze UFC by zakontraktowały Karolinę.

Zabawne jest to, że Joanna Jędrzejczyk chciał żebyśmy ją zakontraktowali i powiedziała: 'chcę wszystkim w Polsce udowodnić, że jestem najlepsza. A teraz ona wypracowała sobie drogę do ewentualnego titleshota tak, więc jest to bardzo interesujące.

Jedrzejczyk vs Kowalkiewicz

6 thoughts on “Zdaniem Dana White’a walka Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz ma sens i dobrze byłoby zorganizować ją w Polsce

  1. Chciałem tej walki i jest 🙂 Aśka załatwi Karolę. Przynajmniej nasze panie zdominowały jedną kategorię w UFC, bo panowie to cienizna. Jak zrobią to w Polsce to na pewno pojadę 🙂
    @sava9e
    To ja, ty, Ridge, Junior i inni z tego forum też jesteśmy Januszami? 😀 Bo wszyscy UFC oglądamy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *