Zdaniem Alexandra Gustafssona Daniel Cormier pokona Anthony’ego Johnsona na UFC 210

Getty images / UFC

The Mauler typuje zwycięzcę walki wieczoru sobotniej gali.

Pomimo przegranej z Danielem Cormierem (18-1, 7-1 w UFC) na UFC 187 Anthony Johnson (22-5, 13-5 w UFC, #1 w rankingu UFC) jest obecnie faworytem bukmacherów przed rewanżowym pojedynkiem, do którego dojdzie podczas gali UFC 210.

Zdaniem Alexandra Gustafssona (17-4, 9-4 w UFC, #2 w rankingu UFC), który walczył z Danielem i Anthonym w 2015r., z sobotniej potyczki zwycięsko wyjdzie reprezentant American Kickboxing Academy.

Jeśli jeden z tych ciosów dojdzie do DC to będzie to ciężka noc. Ale z drugiej strony, odnośnie Anthony’ego widzieliśmy go zdominowanego, widzieliśmy go przegrywającego i skończonego przed czasem. O DC wiem, że jest to twardy gość. Nie ma znaczenia to, czym go zaatakujesz, on wciąż po prostu idzie do przodu. DC zachowa pas tej nocy, ale jest to trudna do przewidzenia walka.

Od czasu porażki poniesionej z rąk Cormiera Anthony wygrał trzy walki nokautując Jimiego Manuwę, Ryana Badera oraz Glovera Teixeirę przebywając łącznie w oktagonie przez niewiele ponad siedem minut. W tym czasie Daniel obronił pas w starciu z Gustafsson a następnie pokonał Andersona Silvę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *