Zbieramy pytania do wywiadu z Mamedem Khalidovem!

Jak wiecie, na XTREME GLADIATORS SHOW w Krakowie pojawi się Mamed Khalidov. Co chcielibyście od niego usłyszeć?

Zbieramy pytania do wywiadu z nim do piątku (27.08) do południa! 🙂

PS. Przyjmujemy także pytania do Marcina Najmana

23 thoughts on “Zbieramy pytania do wywiadu z Mamedem Khalidovem!

 1. czy zdaje sobie sprawe że ksw jest żałosne z całą swoja otoczką i kierunkiem ktory ta organizacja obrała w ostatnim czasie i czy ma plany przejść do „normalnej” organizacji wraz w wypełnieniem kontraktu ? .

 2. Mając dobrego managera/promotora przy twoim bilansie walk już dawno wylądował byś w UFC, jednak tak się nie stało i się na to nie zanosi. Wniosek nasuwa się jeden twój manager/promotor jest przeciętny i nie myślałeś nad jego zmianą?

 3. 1) Strikeforce ponoć planuje ośmioosobowy turniej w wadze średniej w celu wyłonienia pretendenta do tytułu. Czy proponowano Ci w nim udział?

  2) Co po Sengoku? Przedłużysz z nimi kontrakt, czy przejdziesz do DREAM lub Strikeforce? A może walka w Bellatorze?

  3) Z tego co wiem nie posiadasz polskiego obywatelstwa. Czy zamierzasz się o nie postarać w najbliższej przyszłości?

 4. 1. Gdybyś miał wybierać dla siebie przeciwnika z UFC (w swojej kategorii) to z kim byś chciał walczyć i dlaczego? (POWAŻNIE).

  2. Jakie masz plany, odnośnie kariery w MMA, na najbliższe 5 lat?

  3. Czy uważasz, że w Polsce fajnie byłoby wyprodukować reality show na przykładzie TUF? i uzasadnij.

 5. – Czy będzie rewanż z Ryuta Sakurai i czy są podjęte jakiekolwiek pytana na ten temat ?

  – Co sądzisz o walce Błachowicza z Taberą , czy Janek da rade wygrać ?

  – Słyszeliśmy że masz wystąpić pod koniec 2011 roku i na początku 2011 na ksw , czy znani są już mniej więcej dla ciebie rywale ?

 6. 1) Co sadzisz o swojej karierze? czy uklada sie ona tak jak tego chcesz czy moze masz jakies zastrzezenia co do jej prowadzenia przez twojego menagera?

  2) Moim zdaniem rewanz z sakuraiem sie odbedzie i go wygrasz. Ale co dalej planujesz ,walki w stanach czy moze pozostanie w japonii?

  3) Czy miales juz propozycje walk w ufc? Pytam poniewaz napewno ogladali oni twoje walki i twoj bardzo widowiskowy styl walki. I jak myslisz co przeszkodzilo ci w tym ze teraz nie walczysz w stanach?

 7. ewcia: Mamed czy masz żonę, dziewczynę? Czy może szukasz albo będziesz szukał gdy skończysz karierę? Polka czy innej narodowości?

  haha no to się opamiętałaś w czas z tym pytaniem 😛 Jest już dawno po XTREME GLADIATORS SHOW. A co do Twojego pytania to Mamed ma żonę Polkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *