Zawodnik UFC – Josh Neer aresztowany po pościgu policyjnym

Zawodnik Ultimate Fighting Championship wagi lekkiej, Josh Neer został aresztowany wczesnym czwartkiem po tym jak rzekomo uderzył w policyjny radiowóz. Policja kontynuowała pościg przez piętnaście minut. Miejscami pościg był prowadzony z szybkością 100 mph (161 km na godz.).

Neer został zatrzymany. Wczesnym Nowym Rokiem został aresztowany po czym wyszedł za kaucją w wysokości 7 tyś. $.

Josh Neer (24-7-1) w UFC stoczył siedem pojedynków. Zwyciężył trzy, cztery przegrał. Jego kariera MMA trwa już sześć lat. Swój ostatni pojedynek przegrał przez niejednogłośną decyzje z Nathanem Diazem na gali UFC – Fight Night 15. Ta porażka przerwała pasmo trzech zwycięstw z rzędu.

Neer kolejną walkę miał stoczyć z Mac Danzigem na lutowej gali UFC Fight Night 17.

Menadżer Neera napisał oficjalne pismo.

„Nadal czekamy na wyjaśnienie wszystkich faktów. Będziemy pomagać Joshowi zapomnieć o tym co się wydarzyło. Musi to pozostawić za sobą.

Wiem, że Josh osobiści i biznesowo to równy człowiek, to świetny człowiek, zawodnik i kochający ojciec. Chcemy przeprosić fanów Josha, rodzinę, znajomych oraz UFC za to co się wydarzyło. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że UFC wspomaga nas. Dziękujemy również za danie możliwość walki Joshowi w główniej części gali UFN 17.

Mamy nadzieje, że Josh pozostawi to wszystko za sobą i dobrze się przygotuje do walki z Mac Danzigiem.

Josh chce podziękować znajomum, fanom, rodzinie, sparing partnerom, UFC oraz wszystkim, którzy stali za nim, którzy pomagali mu w jego karierze.

Mickey Dubberly
KO Dynasty”

One thought on “Zawodnik UFC – Josh Neer aresztowany po pościgu policyjnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *