Zawodnik Bellatora Aaron Pico został ambasadorem gry mobilnej World of Tanks Blitz

Wargaming

Obiecujący zawodnik wagi piórkowej Bellatora Aaron Pico, który stoczy w ten weekend pojedynek z Henrym Corralesem na gali Bellator 214, został ambasadorem gry mobilnej World of Tanks Blitz.

Poniżej komunikat prasowy Wargaming:

25 stycznia 2019 – World of Tanks Blitz, mobilna gra MMO o bitwach czołgów, z dumą ogłasza, że nowym ambasadorem tytułu został Aaron Pico, zawodnik MMA. Najbliższa walka obiecującego amerykańskiego wojownika odbędzie się podczas gali Bellator 214 już w ten weekend. Jego przeciwnikiem będzie Henry Corrales.

World of Tanks Blitz, które zgromadziło ponad 100 000 000 widownię na świecie oraz cały zespół skupiony wokół gry będzie wspierał Pico w walce. Zawodnik wystąpi w specjalnych spodenkach z logo tytułu. Sama gra bazuje na militariach i Aaron uważa to za dobry sposób, aby oddać cześć rodzinie.

„Mój pradziadek był czołgistą. Także jak odezwali się ludzie z World of Tanks Blitz byłem zainteresowany grą,’ mówi Aaron Pico. „Zagrałem kilka bitew i mnie wciągnęło. Jest to ciekawy tytuł, który nie bazuje wyłącznie na czystej sile, ale również na przemyślanej strategii. Podobnie jak w MMA, zwykły cios w przeciwnika to marnowanie energii. Musisz wybrać odpowiedni moment, znać słabe punkty oponenta, podjąć ryzyko i cieszyć się ze zwycięstwa.”

„Aaron jest młody i ambitny, łączy umiejętności i mądrość, aby wygrywać. Jest niezłomny i idealnie pasuje do profilu gracza World of Tanks Blitz,” dodaje Thaine Lyman, generalny menadżer Wargaming Mobile.

MMA i World of Tanks Blitz łączy więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, podobnie jak Pico i fanów gry. Śledź profile Aarona na Twitterze i Instagramie oraz doświadcz World of Tanks Blitz na iOS, Androidzie, Steamie i Windowsie.


Wargaming

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to mobilna drużynowa gra free-to-play MMO o walkach czołgów. Czerpiąc inspiracje z popularnego oryginału z komputerów osobistych, World of Tanks Blitz umożliwia wspólną grę międzyplatformową na zróżnicowanych smartfonach i tabletach (Android, Mac, Windows 10) oraz komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Windows, 7,8, 8.1, 10 oraz Mac OS X. World of Tanks przedstawiając imponujący park ponad 250 czołgów, świetną grafikę, intuicyjne sterowanie dotykowe na tabletach i smartfonach oraz pełne wsparcie dla klawiatur i myszy dla wersji PC. Tytuł pobrano już ponad 90 milionów razy. World of Tanks Blitz to szybkie i dynamiczne potyczki 7 na 7 graczy dostępne na wyciągnięcie ręki, bez względu gdzie się znajdujesz. Zunifikowane konto Wargaming.net ID dla wszystkich platform pozwala dowolnie zmieniać urządzenia do grania zachowując jednocześnie cały postęp z gry. Ponadto, możliwość grania międzyplatformowego pozwala grać społeczności World of Tanks Blitz na jednym serwerze dla wszystkich sprzętów.

Oficjalna strona: www.wotblitz.com

Wargaming

Wargaming Mobile

Wargaming Mobile to oddział firmy Wargaming skoncentrowany na tworzeniu i wydawaniu gier mobilnych. Wargaming Mobile funkcjonuje jako platforma dla wyjątkowych projektów mobilnych, zarówno tworzonych wewnętrznie jak i zewnętrznie. Siedziba główna znajduje się w mieście Nikozja na Cyprze, a studia rozlokowane są w Helsinkach, Kopenhadze, Berlinie, Moskwie i Mińsku. Zadaniem Wargaming Mobile jest dostarczanie innowacyjnych i jakościowych gier, które grane będą przez miliony ludzi na całym świecie. Obecnie w portfolio Wargaming Mobile znajdują się World of Tanks Blitz, Gods & Glory i nadchodzący World of Warships Blitz.

Oficjalna strona: https://wgmobile.net

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *