Zawodnicy typują walkę Overeem vs. Lesnar na UFC 141

Wanderlei Silva, Jorge Lopez, Manny Gamburyan, Martin Kampmann, Vitor Belfort, Nam Phan, Gilbert Melendez, Gegard Mousasi oraz Brad Tavares typują walkę na UFC 141 między Brockiem Lesnarem i Alistairem Overeemem.

Wanderlei Silva: “Trzeba czasu, aby przystosować swoją twarz do ciosów”

Wanderlei Silva: „Lesnar na górze i nie jest już tak zabawnie”

Vitor Belfort: „Myślę, że Overeem ma większe szanse na wygraną. Posiada większe doświadczenie w stójce i ma odpowiednie narzędzia potrzebne do zdobycia pasa”

Nam Phan: „Overeem ponieważ je konine. Tylko żartowałem.”

Nam Phan: „Gdybym był Lesnarem grałbym na czas… Nigdy nie robiłem tego wcześniej, ale nie wydaje mi się aby zabierało to zbyt dużo energii.”

Gegard Mousasi: „Myślę, że ludzie nie doceniają Alistaira i tego jak jest silny. Powiedziałbym, że jest silniejszy od Lesnara.”

Manny Gamburyan: „Stawiam na Lesnara w pierwszej lub drugiej rundzie przez poddanie np. duszeniem trójkątnym lub ground and pound.”

Martin Kampmann: „To będzie dobra walka i wszystko będzie zależało od tego czy Overeem będzie potrafił obronić się przed ciosami Lesnara, który będzie chciał na pewno sprowadzić go do parteru. Jeśli jednak Overeem da radę obronić się przed obaleniem i użyje swoich kolan to może wygrać.”

Gilbert Melendez: „Brock będzie próbował obaleń ale ciężko powiedzieć bo to będzie twarda walka. Jedna część serca podpowiada, że to będzie Brock, a druga że Alistair. Ciężki wybór.”

Brad Tavares: „Czekałem na moment kiedy Overeem wejdzie do oktagonu. Alistair to potwór ale Lesnar także jest dobrze przygotowany. Mam nadzieję, że po tej chorobie zyskał nowe siły. Myślę jednak że Overeem pokona Lesnara w swojej płaszczyźnie walki czyli stójce z mocnymi ciosami.”

10 thoughts on “Zawodnicy typują walkę Overeem vs. Lesnar na UFC 141

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *