Zawodnicy Mighty Bulls na galach w Niemczech

Reprezentanci Mighty Bulls Gdynia w najbliższych tygodniach sprawdzą swoje umiejętności na galach w Niemczech. Najpierw 22 kwietnia Jacek Adamczyk (3-1) na gali GMC 11 skrzyżuje rękawice z doświadczonym Dawidem Baziakiem (10-7), a 13 maja na Welcome to the East 2 w Erfurcie wystąpi Sebastian Przybysz (2-0). Dla obu będą to debiuty na zagranicznej scenie.

22 kwietnia w niemieckim Castrop-Rauxel swój piąty zawodowy pojedynek stoczy Jacek Adamczyk. Obiecujący polski półciężki po dwóch kolejnych zwycięstwach na galach Slava Republic i Spartan Fight zadebiutuje w znanej niemieckiej organizacji GMC. Rywalem podopiecznego Grzegorza Jakubowskiego i Zbigniewa Tyszki będzie dobrze znany polskim fanom Dawid Baziak. 31-latek ma w CV występy dla KSW oraz Beast of the East, a na europejskiej scenie obecny jest już od niemal dziesięciu lat.

Z kolei niepokonany Sebastian Przybysz swój pierwszy zagraniczny bój stoczy w połowie maja w Erfurcie, idąc w tany z Yusufem Uzuevem (2-1). Reprezentant Mighty Bulls Gdynia rozpoczął karierę od dwóch zwycięstw i z pewnością postara się poprawić swój rekord. Pojedynek zakontraktowany został w umówionym limicie 63 kg.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *