Zapowiedź video pojedynku Tony Ferguson vs Justin Gaethje na UFC 249

Pomimo trwającego kryzysu związanego z pandemią koronawirusa, UFC najprawdopodobniej doprowadzi do gali UFC 249 zaplanowanej na 18 kwietnia. W związku z tym, organizacja zaprezentowała zapowiedź video pojedynku o tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej między Tonym Fergusonem a Justinem Gaethje.

Pierwotnie Tony Ferguson (25-3) miał rywalizować z niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Jednak z powodu pandemii Covid-19, „Orzeł” został uziemiony w Rosji i nie mógł wziąć udziału w gali. Jego miejsce zajął inny topowy zawodnik Justin Gaethje (21-2), który wejdzie do Oktagonu mając za sobą trzy zwycięskie walki przed czasem po ciosach w pierwszej rundzie. Gaethje pokonał takich rywali jak Jamesa Vicka, Edsona Barbozę i ostatnio Donalda Cerrone.

Justin Gaethje będzie starał się sprawić Tony’emu Fergusonowi pierwszą porażkę od prawie ośmiu lat. „El Cucuy” jest obecnie na fali dwunastu zwycięstw z rzędu, a jego ostatnia wygrana, to zwycięstwo przez TKO z Donaldem Cerrone.

Poniżej zapowiedz tego ekscytującego pojedynku oraz innych walk gali UFC 249, która nieoficjalnie ma odbyć się w Tachi Palace Casino Resort w Leemore, w stanie Kalifornia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *