Zapowiedź KSW 21

Do KSW 20 pozostało jeszcze 14 dni, ale organizatorzy postanowili ogłosić na dzisiejszej konferencji datę kolejnej gali. KSW 21 odbędzie 1 grudnia na warszawskim Torwarze. Z plakatu wynika, że jednym z głównych pojedynków wieczoru będzie starcie Rodney’a Wallace’a z Michałem „Cipao” Materlą. Oprócz tego w ringu zobaczymy także Mameda Chalidowa.

12 thoughts on “Zapowiedź KSW 21

  1. Chalidow po prostu zbytnio zrobił z siebie gwiazde przez to całe KejEsDabliu. Uznał że oferta mniejsza niż 40+40 go nie interesuje , podczas gdy np. Chael Sonnen – obecnie #2 MW, zarabia 50+50 😉
    Jeden rok mógłby zacisnąć pasa i zakontraktować 3 walki z UFC , na starej propozycji 20+20, bo jeśli za efektowne poddania czy nokauty zgarnie bonusy, to i wypłaty w następnych walkach mu podwyższą i przedłuży kontrakt 😉 Tylko że dziesiąte miejsce na świecie moim zdaniem jest zawyżone

  2. Moze nie tyle gwiazdorzy, co chlodno kalkuluje, nie jest juz najmlodszy (w kontekscie czerpania profitow z walk), gdyby noga za Oceanem mu sie powinela (czego nie mozna wykluczyc) i po roku, pol wroci na tarczy, woczas na pewno nie dostanie takiej samej oferty z KSW jaka otrzymal teraz.
    Jestem jednak pewien, ze w koncu otrzyma satysfakcjonujaca oferte, na tym poziomie MMA to w duzej mierze ogromny biznes i kalkulacja, o czym mozna bylo sie przekonac w ostatnich tygodniach.

  3. Watpie, zeby KSW nie przyjelo Mameda z powrotem za taka sama kase, gdyby nie udalo mu sie w UFC. Przeciez on jest czlowiekiem nr 1 dla KSW, a oni ciagna i promuja ta organizacje jego kosztem.
    Mamed nie ma zle finansowo, za reklame Tigera od Foodcare dostal 200 tys zł, nagrywali to jeden dzien 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.