Zapomnijmy o wakowaniu tytułu. Conor McGregor chce bronić dwóch pasów po UFC 205

forums.sherdog.com
forums.sherdog.com

Jak widać Conor McGregor wybiega bardzo daleko w przyszłość mówiąc o obronie dwóch tytułów mistrzowskich podczas gdy nie obronił jeszcze tego, który posiada.

Za tydzień Conor McGregor wejdzie do Oktagonu na gali UFC 205 podczas której zawalczy o tytuł wagi lekkiej należący do Eddiego Alvareza. Irlandczyk od dawna zapowiada, że zostanie pierwszym mistrzem w historii UFC, który jednocześnie będzie w posiadaniu tytułów mistrzowskich w dwóch kategoriach. Najpierw jednak będzie musiał pokonać Alvareza, co wcale nie będzie prostym zadaniem.

Szef UFC Dana White zapowiedział, że nawet jeśli Conor wygra ten pojedynek i zdobędzie pas wagi lekkiej, to będzie musiał dokonać wyboru i albo zrzeknie się tytułu wagi lekkiej i wróci do dywizji piórkowej bronić pasa 145 funtów albo zwakuje ten pas i pozostanie w wadze lekkiej.

Tymczasem McGregor powiedział, że chciałby bronić dwóch tytułów.

„Zwakować? Nie wiem. Zobaczymy. Dlaczego miałbym nie obronić obydwu? Każdy robi to, co im ***** mówią — oprócz mnie, ponieważ przeszedłem te testy. Nikt nie ma nic do powiedzenia oprócz mnie. Wszyscy robią to, co im każą i słusznie.”

Dodatkowo, Conor McGregor odniósł się do plotek mówiących o tym, że w 2017 roku miałby na jakiś czas przerwać swoją karierę. Stwierdził, że nie należy wierzyć we wszystkie informacje.

„Oni gówno o mnie wiedzą. Nie słuchajcie takich ludzi. Ujawnię swoje plany w odpowiednim czasie.”

7 thoughts on “Zapomnijmy o wakowaniu tytułu. Conor McGregor chce bronić dwóch pasów po UFC 205

  1. Ja na Twija polerke berla nie czekam. Rudy jak to rudy piepszy jak zawsze szkoda cos pisac bo bo sie zaraz spuszysz jak paw i przyjmujac poze mcgregora bedziesz go bronil jak lew. Mam nadzieje ze Eddie go upokorzy!

  2. a mnie ostatnio dopadl fenomen mc gregora przesledzilem wszystkie jego walki w ufc to jak sie zachowuje na wazeniach i rozne konferencje i stwierdzam ze gosc robi dobrą robotę i wszyscy zobaczycie ko na Alvarezie pozdro junior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *