Zapełnia się rozpiska UFC 118

(fot. ufc.com)

Kenny Florian (13-4) poinformował, że na UFC 118 w Bostonie zmierzy się z Gray’em Maynardem (9-0) w eliminatorze do titleshota wagi lekkiej. Pochodzący z Westwood zawodnik podał tą informację w ostatnim odcinku MMA Live. Dodajmy, że na tej samej gali dojdzie do walki rewanżowej o pas dywizji lekkiej pomiędzy Frankiem Edgarem (12-1) a BJem Pennem (15-6-1), tak więc wraz z końcem wakacji poznamy zarazem nowego (starego) mistrza, jak i pierwszego pretendenta do pasa kategorii lekkiej.

Amerykańskie portale informują także, że UFC jest w trakcie organizowania debiutu Jamesa Toney’a (MMA 0-0, Boks 72-6-3) w octagonie. Pierwszym rywalem mistrza retoryki zostanie najprawdopodobniej Randy Couture (18-10). Walka odbędzie się na tej samej gali – UFC 118.

Rozpiska UFC 118

Wracając jeszcze do wagi lekkiej, na UFC on Versus 2 swoją drugą walkę w najbardziej prestiżowej organizacji MMA stoczy Japończyk Takanori Gomi (31-6). The Fireball Kid zmierzy się z walczącym w kratkę Joe Stevensonem (31-11). Druga gala UFC w otwartej telewizji odbędzie się pierwszego sierpnia w Salt Lake City.

Rozpiska UFC on Versus 2

6 thoughts on “Zapełnia się rozpiska UFC 118

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *