Zapełnia się karta walk Spartan Fight 4

Spartan Fight

Do gali w Bielsku-Białej zostały już nieco ponad dwa miesiące, a to oznacza, że czas najwyższy zapełniać kartę walk gali Spartan Fight 4. Wskakuje do niej Michał Labus, który walczył na pierwszej edycji Spartan Fight. Wtedy pokonał przez duszenie Roberta Michlika. Miał też zawalczyć na Spartan Fight 2 , ale wtedy wykluczyła go kontuzja łokcia. Teraz mamy nadzieje, że już nic nie stanie na przeszkodzie, by znów zobaczyć Michała w akcji.

Możemy tez oficjalnie ogłosić, że 6 sierpnia naprzeciw siebie staną Radosław Tarnawa i Marcin Skalik. Obu widzieliśmy już na galach naszej federacji. Tarnawa 12 marca w Chorzowie zremisował z Ramim Hamdanem, a Skalik pokonał w Kielcach reprezentanta gospodarzy Pawła Domagałę.

Innym zakontraktowanym już pojedynkiem jest walka Mariusza Radziszewskiego ze Stefanem Zvijerem. „Radzik” to bardzo doświadczony zawodnik, ale przed nim nie lada wyzwanie, bo Zvijer jest jak dotąd niepokonany.

Na Spartan Fight 4 będzie tez walka na zasadach K-1, a zobaczymy w niej Andreia Kedvesa, który walczył na gali w Kielcach i zdecydowanie pokonał Lukasa Mandinca. 19-letni Chorwat to bardzo utalentowany zawodnik, który ma ambicje, by wkrótce walczyć z Michałem Królikiem. Jednak za nim do tego dojdzie Kedves musi się jeszcze wykazać w starciach z innymi zawodnikami.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *