Zamroczony zawodnik atakuje sędziego dźwignią na kolano

ONE Championship

Podczas dzisiejszej gali ONE Championship 106: A New Tomorrow w Bangkoku, doszło do niecodziennej sytuacji podczas jednej z walk, kiedy to zamroczony po ciosie zawodnik w desperackim odruchu zaatakował sędziego.

W pojedynku w wadze piórkowej, Shinechagtga Zoltsetseg rozprawił się z Ma Jia Wen w niespełna minutę powalając go potężnym prawym sierpowym i dokładając kilka ciosów w parterze.

Sędzia Olivier Coste szybko zatrzymał walkę i zapobiegł otrzymania większych obrażeń przez oszołomionego zawodnika, który pomimo przerwania walki chwycił nogę sędziego i próbował wyciągnąć dźwignię na kolano. To nie pierwszy raz, kiedy zamroczony zawodnik próbuje nadal atakować nie będąc świadomym zakończenia walki.

Zoltsetseg powiększył tym zwycięstwem swój rekord do 6-2. Jest to jego czwarte zwycięstwo z rzędu pod sztandarem ONE Championship od lutego 2019 roku.