Zamojski Grappleton 2 – Sport Łączy Generacje

16 grudnia w OSiR w Zamościu odbędzie się druga edycja świetnego turnieju grapplingowego Zamojski Grappleton 2 – Sport Łączy Generacje.

Zapraszamy na sportowy event dla wszystkich: małych, dużych, grubych, chudych, koksów, leserów, zawodowców, amatorów, emerytów, juniorów, lekarzy piekarzy i kto tam jeszcze się trafi. Pokażmy że razem potrafimy działać i pomagać innym! Zamojski Grappleton 2 startuje już za tydzień 16 grudnia!!! Wbijajcie na OSiR, kulamy się od 12.00, będą Stforky Robak, będą Adzietamki z czapami, będą Rzymianie i będą gladiatorzy – wszyscy z wielkim sercem! W Zamościu się znowu dzieje!

Druga edycja tuż za pasem! W tym roku uderzamy mocniej, obszerniej i w punkt! Co warto wiedzieć? Większa mata, większa sala, więcej osób (oby). Dla uczestników specjalnie zaprojektowane przez Stforky Robak koszulki okolicznościowe oraz sporo osób z którymi można się pokulać. Jak zwykle chcemy przede wszystkim pomóc, więc w tym roku pomagamy seniorom, aby również oni dostali symboliczne paczuszki i radość na święta. Więcej detali wkrótce, a póki co, udostępniajcie i zapraszajcie znajomych. Ossu!

Link do wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1045949875545303/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *