Zajawka „The Expendables 2” z Randy’m Couture

Oto zapowiedź z filmweb.pl:

Ekipa „Niezniszczalnych” powraca i tym razem sprawa jest osobista! Kiedy serce i dusza ekipy Tool (Mickey Rourke) zostaje brutalnie zabity podczas misji, jego kamraci postanawiają go pomścić. Nie tylko oni pragną krwi, Fiona piękna i dzika córka Toola też pragnie zemsty. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy Fiona zostaje schwytana przez groźnego dyktatora, który planuje także zniszczyć ruch oporu. Teraz Barney (Sylvester Stallone) i jego ekipa muszą zaryzykować wszystko żeby ocalić ją i ludzkość.

W filmie zobaczymy takie sławy jak: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme czy Arnold Schwarzenegger. Premiera planowana jest na sierpień 2012.

7 thoughts on “Zajawka „The Expendables 2” z Randy’m Couture

  1. „ocalić ją i ludzkość.” heheh

    Obsada jak w 1 części znakomita(dla pewnej grupy wiekowej) heheh
    Film na pewno arcydziełem nie będzie, ale miło się będzie oglądało hihi mam nadzieje ze się doczekam.

  2. Znowu „jad” i krytyka,zero dystansu!!!sami fani Almodovara i Kusturicy…ten film jest dla „młodzieży” lat osiemdziesiatych,fanow tanich filmow akcji….wiecej luzu,a spinke zostawcie na treningi,jesli w ogole cokolwiek trenujecie?!pozdro

  3. MUSZĘ TO OBEJRZEĆ! To byli aktorzy… chuj z tym, że ich gra była kiepska, ale filmy były wyśmienite. Rocky I – IV, Kickboxer, Krwawy sport, to filmy na których się wychowałem.

    Co najlepsze, za dzieciaka oglądałem takie filmy i nie należę do agresywnych ludzi, wręcz przeciwnie. Tak więc co to za wymysły, że dzieci po takich filmach wyrastają na bandytów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *