Zajawka plakatu UFC 180: Velasquez vs Werdum

Oto zajawka plakatu gali UFC 180: Velasquez vs Werdum na którą czeka mnóstwo fanów MMA z całego świata.

Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej, którego stawką będzie pas mistrza znajdujący się obecnie w posiadaniu Caina Velasqueza. Jego przeciwnikiem będzie Fabricio Werdum, który zapowiada, że zdetronizuje mistrza.

Cain Velasquez (13-1) zawalczy po raz pierwszy od października zeszłego roku, kiedy na UFC 166 pokonał Juniora dos Santosa i po raz drugi obronił tytuł. Niestety tak długa przerwa od walk jest spowodowana kontuzją i operacją barku po tejże walce.

Fabricio Werdum (18-5-1) od czasu swojego ponownego przejścia do UFC ma na koncie cztery zwycięstwa w tym wygraną z Travisem Browne. To zwycięstwo zapewniło mu pojedynek o tytuł z obecnym mistrzem.

Pojedynek Velasquez vs Werdum na UFC 180 będzie walką trenerów TUF: Latin America a sama gala odbędzie się 15 listopada w Mexico City w Meksyku.

7 thoughts on “Zajawka plakatu UFC 180: Velasquez vs Werdum

1. Moim zdaniem to Velasquez rozniesie go jak Big Foot’a, Cain to jest prawdziwy wojownik nie widziałem lepszego takiego w UFC wadzę ciężkiej 🙂 Życzę mu powodzenia i stawiam na niego !

2. Jestem wielkim fanem Caina, jednak wraca po długiej przerwie i jego forma będzie niewiadomą. Oby nie wracały koszmary z przeszłości z pierwszej walki z JDS. Jednak w optymalnej formie CV powinien zmiażdżyć Werduma 😀