„Zachowuje się jak bufon w towarzystwie kobiet” – Dana White na temat Luke’a Rockholda

complex.com / usmagazine.com

Prezydent UFC Dana White nie ma najlepszego zdania na temat byłego mistrza wagi średniej Luke’a Rockholda, który wkrótce może zakończyć swoją sportową karierę.

W wywiadzie dla ORIGNALS, szef UFC stwierdził, że Luke Rockhold zachowuje się jak „bufon”, gdy jest w pobliżu kobiet.

„Luke Rockhold jest naprawdę przystojnym, dobrze wyglądającym facetem i dziewczyny są zawsze przez niego przyciągane, a potem, gdy się otacza dziewczynami, myślę, że zachowuje się trochę jak bufon. Tak, wygląda dobrze. Jest jednym z tych facetów, który będąc na randce z dziewczyną, wygląda dobrze, a potem po prostu chcesz, żeby przestał mówić. Przestań gadać i po prostu usiądź tam i dobrze wyglądaj”.

Luke Rockhold (16-5) nie pokazywał się ani nie wypowiadał od czasu brutalnej porażki w walce z Janem Błachowiczem na gali UFC 239 w lipcu na której został znokautowany w drugiej rundzie.

Po tej druzgocącej porażce w debiucie w dywizji półciężkiej, Dana White zasugerował, że może nadszedł czas, aby „Rocky” zawiesił rękawice na kołku. Była to trzecia porażka Rockholda w jego ostatnich czterech walkach. Zanim znokautował go Jan Błachowicz, w lutym 2018 roku na UFC 221 znokautował go Yoel Romero. Jeszcze wcześniej pokonał przez TKO Davida Brancha i przegrał przez kolejne KO z Michaelem Bispingiem.

Być może Luke Rockhold wziął sobie do serca słowa Dana White’a o tym, by zakończyć sportową karierę, ponieważ kilka dni temu Amerykanin stwierdził, że w tym momencie nie interesuje go walka i poważnie rozważa przejście na emeryturę.

Jak wspomniał Dana White, Rockhold odniósł sukces nie tylko w walce, ale także w branży modelingowej. Niedawno stał się twarzą męskiej wody kolońskiej Ralpha Laurena, a mówi się również o występie w filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *