Ząbki Fight Night – wywiady z zawodnikami i organizatorami

Prezentujemy wywiady z zawodnikami, ich trenerami i organizatorami gali Ząbki Fight Night, która odbyła się w sobotę 27-ego września. Na gali odbyło się sześć pojedynków w których udział brali zawodnicy Grupy DSF Kickboxing Team.

Sławomir Duba to człowiek znany w środowisku. Mecenas sportów walki zorganizował galę Ząbki Fight Night, gdzie walczyli promowani przez niego, a trenowani przez Piotrów: Siegoczyńskiego i Malinowskiego, zawodnicy Kickboxingu. W wywiadzie Pan Sławomir opowiada o gali Ząbki Fight Night i ocenia szanse sponsorowanego przez niego Adriana Zielińskiego w walce z Marianem Ziółkowskim.

***

Drugi trener Grupy DSF Kickboxing Team, Piotr Malinowski podsumowuje galę w Ząbkach oraz zdradza plany na przyszłość.

***

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z pierwszym mistrzem świata w polskim Kickboxingu, Piotrem Siegoczyńskim, który podsumowuje starty swoich zawodników na gali Ząbki Fight Night.

***

W jednej z dwóch walk wieczoru na gali w Ząbkach był pojedynek między zawodniczką DSF Kickboxing Team Dorotą Godziną a Kamilą Hermanowską z klubu KS Nadstal. Dorota podzieliła się z nami swoimi wrażeniami po walce i wyjaśniła dlaczego nie udało jej się doprowadzić do nokautu, tak jak to wcześniej zapowiadała.

***

Przedstawiamy wywiad z Łukaszem Wichowskim, który w walce wieczoru na gali Ząbki Fight Night zdobył pas Międzynarodowego Młodzieżowego Mistrza Polski PZKB Full Contact pokonując przez KO Tomasza Neupauera.

***

Drugim starciem na gali Ząbki Fight Night był pojedynek Mateusza Żukowskiego z Terlik Team Mikołajki ze znacznie bardziej doświadczonym i utytułowanym Mariuszem Niziołkiem z Grupy DSF Kickboxing Team. Żukowski okazał się groźnym i wymagającym rywalem, który ostatecznie wygrał pojedynek na punkty po zaciętej walce, idealnie realizując założony plan.

Mateusz zdradził także datę i miejsce swojego debiutu w zawodowym MMA w którym zmierzy się z Rafałem Sępkowskim.

***

Marcin Nasiadko po gali Ząbki Fight Night

Przedstawiamy wywiad z młodym podopiecznym Piotra Siegoczyńskiego, Marcinem Nasiadko z DSF Kickboxing Team. Marcin pokonał Mateusa Bazgera, a poniżej przedstawiamy wywiad z zawodnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.