Z Klatki. Gala KSW 15 najsilniejsza w Europie: prawdziwy wojownicy, żadnych celebrytów!

W sobotę najwięksi polscy wojownicy MMA zetrą się ze sobą na gali KSW 15. Na warszawskim Torwarze zabraknie 'celebrytów’ jak Pudzian czy Najman, przyjadą sami prawdziwi fajterzy. – To będzie najsilniejsza konfrontacja w Europie!

Organizatorzy tak podobierali rywali, żeby starcia były jak najbardziej efektowne. Zawodnicy gwarantują fajerwerki w ringu, jestem pewien, że ponad połowa skończy swój żywot przed czasem – mówi mówi zawodnik i komentator MMA, Łukasz Jurkowski, który stoczy pojedynek z Finem Tonim Valtonenem. I zastanawia się jakie szanse ma najlepszy polski wojownik MMA, Mamed Khalidov w starciu Jamesem Irvinem? – Ciężko znaleźć godnego rywala dla Mameda, dobre nazwiska boją się z nim bić, żeby nie stracić reputacji. Ale z Irvinem nie będzie łatwa walka. On ma doświadczenie, którego brakuje Polakowi- mówi Jurkowski. Ciekawie zapowiada się też walka Macieja Górskiego z Finem Niko Puhakką w widowiskowej kategorii lekkiej. – Tam nie będzie zwalniania tempa! – mówi i zastanawia jak w MMA wypadnie kontrowersyjny Marcin Różalski i czy pominięty na gali Mariusz Pudzianowski odniesie jeszcze w MMA sukces? – Pudzian za chwilę przestanie być celebrytą, a stanie się po prostu świetnym zawodnikiem. On ma niesamowitą ambicję, która pozwoliła mu wielokrotnie zostać mistrzem strongmenów – uważa.

Więcej materiałów w Magazynie MMA

4 thoughts on “Z Klatki. Gala KSW 15 najsilniejsza w Europie: prawdziwy wojownicy, żadnych celebrytów!

  1. nie wiem czy to wazne ale czy tak trudno jest napisac Najman???wogole tego nie rozumiem mozna goscia nie trawic ale tak bezczelnie przekrecac jego nazwisko to conajmniej glupie jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *