Yushin Okami chce walczyć z Bispingiem, ten każe mu ustawić się w kolejce

Ostatnio zawodnik wagi średniej UFC Michael Bisping jest na radarze wielu zawodników.

Kolejnym  z nich jest Yushin Okami, który w miniony weekend pokonał Hectora Lombarda. Bisping odpowiada jednak aby Okami ustawił się w kolejce.

„Ustaw się w kolejce – to słowa, które teraz bardzo często powtarzam. Każdy chce teraz ze mną walczyć i jestem z tego powodu zadowolony ponieważ to oznacza, że będę miał sporo roboty jeszcze przez długi czas.”

Okami ma za sobą trzy zwycięstwa z rzędu i jest na czwartej pozycji w rankingu UFC w kategorii średniej tuż za Michaelem Bispingiem.

Bisping jest zestawiony w następnej walce z Alanem Belcherem na UFC 159: Jones vs. Sonnen, która odbędzie się 27 kwietnia. Anglik jest jednak zainteresowany pojedynkiem z Okami, ale w późniejszym terminie.

„Będę teraz walczył z Alanem Belcherem i całą swoją uwagę skupiam właśnie na nim. Yushin jest niesamowitym przeciwnikiem i oczywiście chcę się z nim kiedyś zmierzyć. Myślę, że go pokonam.”

Okami odniósł dwa zwycięstwa z Alanem Belcherem, który będzie rywalem Bispinga. Ich pierwszy pojedynek odbył się podczas UFC 62w 2006 roku natomiast drugą walkę stoczyli w zeszłym roku na UFC 155. Bisping swoją ostatnią walkę stoczył w styczniu na UFC on FX 7 na której został pokonany przez Vitora Belforta.

3 thoughts on “Yushin Okami chce walczyć z Bispingiem, ten każe mu ustawić się w kolejce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *