Yoshihiro Akiyama vs Thiago Alves na UFC 149

Yoshihiro Akiyama wciąż ma robotę w UFC, a teraz poznał kolejnego swojego przeciwnika. 

Pomimo czterech porażek z rzędu w UFC, porywające walki Akiyamy zapewniły mu jeszcze jedną walkę w której zmierzy się z Thiago Alvesem na lipcowej gali – najprawdopodobniej UFC 149.

Japończyk niedawno przeszedł do wagi półśredniej i walczył z Jakem Shieldsem na UFC 144. Przegrał ten pojedynek przez jednomyślną decyzję. Wcześniej Akiyama przegrywał kolejne pojedynki z Vitorem Belfortem, Michaelem Bispingiem i Chrisem Lebenem.

Po tych czterech porażkach z rzędu, nie obyło się bez spekulacji na temat tego czy powinien zostać, czy odejść z UFC. Teraz jednak wygląda na to, że będzie to dla Yoshihiro ostatnia szansa.

Thiago Alves jest głodny zwycięstwa po ostatniej dość pechowej dla niego porażce z Martinem Kampmannem na UFC on FX 2 w marcu. Podczas tego pojedynku chciał obalić przeciwnika i został złapany w gilotynę na 48 sekund przed zakończeniem walki.

Gala odbędzie się najprawdopodobniej 21 lipca w Calgary. W jednej z głównych walk wieczoru, Jose Aldo będzie bronił swojego tytułu mistrza wagi piórkowej z nieznanym jeszcze przeciwnikiem.

4 thoughts on “Yoshihiro Akiyama vs Thiago Alves na UFC 149

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *