Yokkao 7: Saenchai w walce wieczoru

Uznawany za najlepszego zawodnika Muay Thai bez podziału na kategorie wagowe, Saenchai PKSaenchaimuaythaigym będzie gwiazdą wieczoru gali Yokkao 7, która odbędzie się 7-ego lutego w tajskim mieście Pattaya, gdzie swoje gale organizuje Yokkao. 34-letni zawodnik nie poznał jeszcze rywala, ale jeśli nie będzie walczył z kimś przewyższającym go warunkami fizycznymi, Saenchai waży ok 62 kg, to będzie zdecydowanym faworytem tej walki.

Zmieniający swoje przydomki jak rękawiczki Taj ostatni raz pojawił się w ringu podczas gali organizacji K-1 w Chinach, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał na punkty z zawodnikiem gospodarzy, Kong Hong Xingiem. Wielu obserwatorów tamtego pojedynku do dzisiaj nie może zrozumieć jak sędziowie mogli dać zwycięstwo Chińczykowi, ale to przestaje dziwić, gdy usłyszymy, że pojedynek odbywał się w ramach walk organizacji K-1, która jest dobrze znana z kontrowersyjnych rozstrzygnięć.

Jak na razie nie podano nazwisk kolejnych zawodników, ale można spodziewać się występu Sittichaia Sitsongpeenonga, który miał walczyć w walce wieczoru Yokkao 6, ale nie zrobił zakontraktowanego limitu wagowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *