Yoel Romero vs. David Branch planowane podczas UFC on FOX 28 w Orlando

Lowkickmma.com

Bardzo interesujące starcie w wadze średniej planowane podczas gali na Florydzie.

Pojedynek pomiędzy Yoelem Romero (12-2) oraz byłym mistrzem organizacji WSOF Davidem Branchem (21-4), planowany jest na galę UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego w Orlando. Walka ma odbyć się na dystansie trzech rund. O pojedynku jako pierwszy poinformował dziennikarz MMAfighting.com, Ariel Helwani.

Yoel Romero powróci do Oktagonu po porażce przez jednogłośną decyzję z Robertem Whittakerem. Przed porażką z Australijczykiem znajdował się w znakomitej passie 9 zwycięstw z rzędu. W swojej karierze wygrywał m.in. z tak świetnymi zawodnikami jak: Lyoto Machida, Ronaldo Souza czy Chris Weidman. Romero to również srebrny medalista olimpijski z Sydney, oraz świata w zapasach.

David Branch to były mistrz organizacji WSOF w dwóch kategoriach, średniej oraz półciężkiej. Będzie to dla niego druga walka w organizacji UFC, od powrotu w maju tego roku. W pierwszym pojedynku wygrał z Krzysztofem Jotko, pokonując go przez niejednogłośną decyzję sędziów. W drugiej walce, którą stoczył podczas gali w Pittsburghu, uległ przez poddanie w 2 rundzie Luke’owi Rockholdowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *