Yoel Romero chce rozmawiać z Daną White’m na temat swojej obecnej sytuacji

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Na walkę o tytuł wagi średniej z mistrzem Michaelem Bispingiem przypada aktualnie trzech pretendentów, ale muszą oni zaczekać na swoją kolej.

Tymi pretendentami są Gegard Mousasi, Ronaldo „Jacare” Souza i oczywiście Yoel Romero, który miał już zagwarantowaną walkę o pas. Tymczasem Romero będzie musiał znaleźć w sobie jeszcze jakieś pokłady cierpliwości, ponieważ UFC zapowiedziało, że kolejnym przeciwnikiem Michaela Bispinga będzie powracający do Oktagonu Georges St-Pierre.

Po ostatnim zwycięstwie Romero z Chrisem Weidmanem na UFC 205, Dana White powiedział, „Po tym, co Romero zrobił Chrisowi Weidmanowi, absolutnie zasługuje na walkę o pas.” Teraz kiedy Romero znów będzie musiał czekać na swoją szansę nie należy się dziwić jego złości. Romero po raz kolejny użył mediów społecznościowych, by przedstawić swoje zdanie i w tym przypadku zwrócił się bezpośrednio do szefa organizacji.

— Ludzie mówią do ciebie Dana White. Myślę, że powinniśmy wkrótce porozmawiać.

The people are speaking to you @danawhite I think we should speak soon #ynuevo #seeyousoonboi

Post udostępniony przez Yoel Romero (@yoelromeromma)

5 thoughts on “Yoel Romero chce rozmawiać z Daną White’m na temat swojej obecnej sytuacji

  1. Romero miał zakontraktowaną walke z Bispingiem, tyle, że ten wypadł z powodu kontuzji. I następnie … gdzie Romero nie miał zadnej walki, a GSP dalej nie walczył … nagle walke o pas dostał GSP zawodnik niższej kategorii wagowej po kilku latach przerwy. To jest niedorzeczne. Oby GSP dostał w łeb od Bispinga, a ten nastepnie angol otrzymal czysty strzał i dobitka w parterze (a’la Hendo)

  2. No szkoda Romero, ale Bialy robi skok na kase. Michal zrobil pewnie co mogl zeby wymiksowac sie ze starcia z Joelem. A Grzesiek mysli ze moze wymeczyc dec. na Michale, no i ma racje. W sumie to dobra walka dla niego, sam nic nie ryzykuje bo walczy kat. wyzej… a jak wygra to zdobedzie kolejny pas i ladny kawalek tortu z ppv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *