Yoel Romero – Będę czekał, ponieważ to ja powinienem być teraz mistrzem

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Pretendent numer jeden do tytułu wagi średniej UFC Yoel Romero, zamierza czekać na swoją kolej w walce o tytuł bez względu na wszystko.

Przed nami ciąg dalszy perypetii Yoela Romero, który powinien dostać walkę o pas wagi średniej, a okazuje się, że będzie musiał czekać ze względu na to, że walkę o pas z mistrzem Michaelem Bispingiem dostał powracający do Oktagonu Georges St-Pierre.

W związku z tym, Romero postanowił szerzej skomentować tę sytuację w rozmowie z FloCombat i zapowiedział, że będzie czekał na walkę o pas.

— To powinienem być ja. Oczywiście zaczekam, ponieważ to ja powinienem być teraz mistrzem. Bisping był po prostu we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Rozumiem dlaczego ludzie się mnie boją i mają rację. Mojego ciała zbudowanego na pracy nie da się przeoczyć. Moja walka z Bispingiem ostatecznie dojdzie do skutku. Nawet jeśli Bisping przegra z GSP, to j pokonam GSP i zaoferuję walkę Bispingowi, ponieważ mamy niedokończony biznes. Z chęcią zawalczę z GSP, ponieważ wiem, że nasze style przeszłyby wzajemnie dobry test. Czuję, że mogę zneutralizować jego mocne strony i wtedy on musiałby grać w moim świecie. To nie sprawiłoby dyskomfortu nikomu.

2 thoughts on “Yoel Romero – Będę czekał, ponieważ to ja powinienem być teraz mistrzem

  1. Romero jak przystało na brazylijczyka .. kiepsko ogarnia to co się dzieje wokół niego. GSP nawet jak wygra to zwakuje pas i nie ma opcji aby go bronił. Ale prawdopodobnie wygra Bisping, zarobi hajs i powie, ze konczy kariere i nie musi nikomu nic udowadniać:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *