Xtreme Gladiators Show Kraków – relacja!

27 sierpnia w krakowskim Multikinie zjawiło się ok. 70 pasjonatów MMA i kulturystki. Mieliśmy niewielką obsuwę, ponieważ nasze gwiazdy utknęły w korkach, przed czasem zjawił się tylko Mamed.

Zapraszamy na relację!

Na dzień dobry wszyscy uczestnicy seminarium dostali próbki suplementów:

– Hemobrush (Nutrabolics) – przedtreningowa porcja energii
– N.O.-XPLODE (BSN) – j/w
– Syntha-6 (BSN) – białko

Całość seminarium zaczęła się prezentacją produktów firm BSN oraz Nutrabolics. O ile pierwsza jest zapewne znana większości użytkowników, o tyle ta druga niebawem ma wkroczyć na polski rynek.

Pierwszym z „Ekstremalnych Gladiatorów”, który wyszedł na scenę był mistrz MMA, Polak czeczeńskiego pochodzenia, Mamed Khalidov. Obejrzeliśmy krótki film przedstawiający jego sylwetkę, a następnie były pytania od użytkowników SFD oraz od publiczności. Mamed okazał się niezwykle dowcipnym i otwartym człowiekiem, dzięki niemu publiczność świetnie się bawiła podczas wywiadu (m.in. Mamed został zapytany, po co przyjechał do Polski. Odpowiedzią były studia. Pada pytanie: „A pamiętasz tytuł swojej pracy magisterskiej?”, na które Mamed odpowiada: „Tak. Islam a terror. Piątkę dostałem.”) Mamed za oceanem nazywany jest Kanibalem. Podobno pseudonim ten wymyślili Amerykanie, Mamed nie przepada za nim, a dowiedział się o nim jadąc na zawody XC Elite.

Po gromkich owacjach odprowadzających Mameda na miejsce, czas umilał nam Drao Dee, jak sam siebie nazywa – wschodząca gwiazda rapu, wykonując covery 2Paca i Jay-Z.

Kolejnym punktem programu była krótka projekcja filmu dotyczącego 6-krotnego Mr. Olympia, Doriana Yatesa. Po niej znów było „100 pytań do…” O Dorianie można się było dowiedzieć, że napisał dwie książki o kulturystyce, jest właścicielem firmy zajmującej się suplementami „Dorian Yates Nutrition”, a także pierwszej siłowni na którą zaczął uczęszczać Temple Gym. Siłowni na pewno taki szef posłużył, bo podobno już dach nie przeciwka i jest w niej działająca toaleta 😉 Sam Yates obecnie robi lekką siłówkę 3 razy tygodniowo (ze startów musiał się wycofać z powodu kontuzji i przez nią nie może wykonywać pewnych ćwiczeń) oraz 3 razy w tygodniu cardio.

Tu również publiczność podziękowała Yatesowi oklaskami, a na scenę ponownie wkroczył Drao Dee.

I nareszcie nadeszła długo oczekiwana przez wszystkich chwila, czyli pokaz kulturystyczny 8-krotnego zwycięzcy Mr. Olympia, Ronnie Colemana. Jak widać, formę ma imponującą 😀 Sam zainteresowany przyznał, że obecnie nie przygotowuje się do żadnych zawodów, po prostu przyzwyczaił się do takiego wyglądu i chce go utrzymać. Podczas pytań od publiki, dowiedzieliśmy się o nim m.in. że z wykształcenia jest księgowym, ale ponieważ nie mógł znaleźć pracy w zawodzie, to został policjantem, a jako dziecko uwielbiał hamburgery.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=LMdfgnfEHi8]

Między występem Colemana , a pytaniami do niego miał miejsce konkurs zorganizowany wśród publiczności. Ochotnicy posiadający najlepiej zbudowaną górę ciała prężyli się na scenie, a całość fachowym okiem oceniał sam Dorian Yates. Mimo że mistrz miał swoich faworytów, cała odważna piątka dostała upominki, bo przecież chodziło o to, żeby się dobrze bawić 🙂

I na tym seminarium się zakończyło, można było przejść do zakupu pamiątek od całej mistrzowskiej trójki, autografów i robienia zdjęć. Chyba nie muszę dodawać, że każdy był niemiłosiernie oblegany i każdy z uśmiechem i anielską cierpliwością odbierał wyrazy uwielbienia od fanów 😉

Ogólnie rzecz biorąc, kto nie był/nie dotarł – niech żałuje 😉 Seminarium wyszło bardzo fajnie, jestem pewna że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Ja na pewno, zwłaszcza że dane mi było poznać część super ekipy SFD 😉 Pozdrowienia i do zobaczenia!

Foto & video by Lady M

Prawa autorskie zastrzeżone.
Zdjęcia i video są własnością Fight24.pl oraz SFD.pl

3 thoughts on “Xtreme Gladiators Show Kraków – relacja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *