XGSW: Wieczoru Sportów Walki 8

Już 1 lutego 2014 roku Poznań za sprawą 8 edycji Wieczoru Sportów Walki ponownie stanie się stolicą sportów walki. Podczas Gali, która tradycyjnie już odbędzie się na Hali CityZen, rozegranych zostanie 10 pojedynków w takich formułach walki jak MMA, K-1 Rules i Boks.

W ringu XGSW zobaczymy najlepszych poznańskich wojowników na czele z Łukaszem Szulcem (K-1 Rules), Krystianem Czelewiczem (MMA) i Filipem Stenclikiem (BOKS), główną atrakcją dla publiczności będzie mecz „Poznań vs reszta Polski”. Galę poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Skrzypek.

Na gali zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek w formule K-1 Rules w kategorii wagowej 75 kg, w którym zmierzą się Łukasz Szulc (Shootboxer Mosina) oraz Przemysław Bubiński (Kohorta Poznań). Obaj bardzo dobrze znani poznańskiej publiczności z występów na poprzednich edycjach WSW.

Szulc (Zawodowy Mistrz Polski K-1 Rules) wraca po dłuższej przerwie do startów w Formule K-1 Rules, czy wejdzie ponownie na zwycięską ścieżkę, czy zatrzyma go Przemysław Bubiński „młody wilk” polskiej sceny K-1.

Wszystkich sympatyków sportów walki i nie tylko – Serdecznie Zapraszamy!!!

Wieczory Sportów Walki – to cyklicznie odbywające się amatorskie Gale Sportów Walki w Poznaniu. Projekt ten powstał zarówno z myślą o młodych zawodnikach, którzy potrzebują systematycznych startów, aby rozwijać talent i podnosić swoje umiejętności, jak również jest swojego rodzaju eliminacją do organizowanych przez nas Gal Zawodowych „Night of Champions” i szansą dla utalentowanych i bardziej doświadczonych wojowników na przeskok do profesjonalnych pojedynków. Na pierwszej edycji WSW pojawił się sam Mariusz Pudzianowski. Do tej pory zorganizowaliśmy 7 edycji WSW i już zapowiadamy kolejną, która odbędzie się 1 lutego 2014r.

One thought on “XGSW: Wieczoru Sportów Walki 8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *