Wywiady z gośćmi gali PROMMAC: Po prostu walcz!

Prezentujemy wywiady z gośćmi obecnymi na gali PROMMAC: Po prostu walcz!, która odbyła się wczoraj w Lublinie. Zobacz co mają do powiedzenia Tomasz Drwal, Marcin Tybura, Marcin Held oraz Wojciech Klimkiewicz.

Przed kamerą Fight24 twarz organizacji PROMMAC oraz gość specjalny lubelskiej gali PROMMAC: Po prostu walcz! czyli Tomasz Drwal chwilę po zakończeniu gali.

Na gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie jednym z gości specjalnych był Marcin Tybura, zwycięzca turnieju wagi ciężkiej M-1 Grand Prix 2013, który swoją kolejną walkę stoczy z mistrzem tej organizacji Damianem Grabowskim. Walka odbędzie się 15 sierpnia na gali M-1 Challenge 50 a jej stawką będzie pas mistrzowski.

Zawodnik organizacji Bellator, Marcin Held udzielił nam wywiadu podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! w którym skomentował pojedynki oraz powiedział kilka słów o swojej kolejnej walce w finale wagi lekkiej Bellatora. Przeciwnikiem Marcina będzie Patricky „Pitbull” Freire.

Wojciech Klimkiewicz, promotor MMA i Brazylijskiego Jiu Jitsu na Lubelszczyźnie oraz trener klubu Gladio podzielił się z nami swoją opinią na temat walk na gali PROMMAC: Po prostu walcz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.