Wywiad z Pudzianowskim i Butterbeanem

Mariusz Pudzianowski udziela wywiadu po walce z Amerykaninem Ericiem „Butterbeanem” Esch’em. Mariusz zapowiada, że będzie ćwiczył coraz więcej.

W środku wywiad z Butterbeanem

Eric 'Butterbean’ Esch na gali KSW XIV przegrał z Mariuszem Pudzianowskim przez TKO. Dlaczego do tego doszło oraz co czeka Mariusza w mma dowiecie się oglądając ten wywiad

15 thoughts on “Wywiad z Pudzianowskim i Butterbeanem

  1. z miejsca Pudzianowskiego się inaczej słucha, w końcu zrozumiał co to walka. Ale mógłby popracować nad zamkniętą gardą przy odbieraniu ciosów, cofa się jak chłopczyk w szkolnej stołówce. Butterbean taki fajniutki gość, milutko sie wypowiada o naszym kraju.

  2. co by nie mówić Mariusz zrobił jakiś postęp i wiadomo że przez rok nie da się ogarnąć czegoś co inni robią po 10 albo więcej lat więc należy się trochę wyrozumiałości dla niego. To że popełnia błędy też jest rzeczą ludzką bo kto ich nie popełnia ? 🙂

  3. Kurde no nie mogę. Nie widziałem, że Eryk jest takim fajnym i spoko gościem… Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie rewanż :D. A co do Mariusza to zaskoczył mnie bardzo. Strasznie się poprawił, tutaj nie było dyszenia po 10 sekundach, ani kopania jak dres z ulicy. A co do walki Fedor vs. Pudzian to myślę, że to nie ma sensu… Fedor walczy od 12 roku życia… A Mariusz od roku? Nawet chyba mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *