Wywiad z Damianem Grabowskim oraz przygotowania do „BEAST OF THE EAST”

BOTE 2 Grabowski – Wywiad (b.o.) from Video Clockwork on Vimeo.

Relacje z przygotowań „BEAST OF THE EAST”

Bestia spokojnie zmierza w kierunku Gdyni. 12.06.2010 to dzień kiedy jej ryk zmieszany z wrzawą rozentuzjazmowanej publiki poskromi resztę wątpiących w jej dominacje fanów MMA i K1.

Organizatorzy zadbali tym razem o to by fani MMA i K1 lepiej mogli poznać bohaterów czerwcowych zmagań. Dziś przedstawiają państwu pierwszy z wywiadów, których udzielili zawodnicy BEAST OF THE EAST II. O swych przygotowaniach do walki, początkach kariery oraz życiowych planach i marzeniach opowie Damian „Pit Bull” Grabowski(11-0-0). Zawodnik ten stanie naprzeciw Michała ”Masakry” Kity(10-3-0) w walce o prymat na polskiej scenie MMA wagi ciężkiej.

Wśród fighterów którzy opowiedzą o swej życiowej i sportowej drodze znajdą się, oprócz oczywiście Michała Kity, Robert Jocz, Albert Kraus, Alvair Lima, Michał Fijałka, Maciej Jetwszuszko, Rafał Dąbrowski, Hans Stringer, Faldir Chahbari, Piotr Kobylański, Darek Lipski, i inni uczestnicy czerwcowej gali.

Nadchodząca impreza powinna zaspokoić wymagania nawet najbardziej wybrednych fanów sportów walki, którzy po ostatnich, bardzo szumnie zapowiadanych imprezach MMA mogą czuć pewien niedosyt. Zapraszamy do regularnego śledzenia materiałów o zawodnikach i gali „BEAST OF THE EAST”.

Maciej ”ALF” Glabus

5 thoughts on “Wywiad z Damianem Grabowskim oraz przygotowania do „BEAST OF THE EAST”

  1. a czemu piszesz to w komentarzach pod wywiadem z Damianem Grabowskim przed galą Bote? Napisz do organizatorów czemu zadbali o konferansjerke Pudziana, a zapomnieli o promocji. A wywiad mega kozacki, mam nadzieje że niedługo ukażą sie nastepne z zapowiadanej listy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *