Wywiad przed KSW XI – Antoni Chmielewski dla Fight24.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem,  który przeprowadziliśmy z kolejnym zawodnikiem KSW XI – Antonim Chmielewskim.

Fight24.pl: Coraz bliżej do gali KSW XI, na której skrzyżujesz rękawice w extrafight`cie z Petrem Ondrusem. Jak obecnie prezentuje się Twoja forma, jesteś zadowolony z jej poziomu?

Antoni Chmielewski: Obecnie jest całkiem nieźle, nawet się nie spodziewałem, że będzie tak dobrze. Właśnie kończę przygotowanie ogólne i od początku tygodnia biorę się za specjalistyczne, już tylko pod przeciwnika.

Fight24: Gdzie i z kim przygotowujesz się do tego starcia ?

Antoni Chmielewski: Dużo robiłem tzw. zdrowia, Michał Garnys rozpisał nam co i jak. Prawie codziennie oprócz weekendów zasuwam na specjalnym rowerku budując wytrzymałość bez tlenowa, co jest tez częścią moich badań naukowych do pracy magisterskiej. Do tego sporo boksu z Robertem Złotkowskim i trochę siły wytrzymałościowej, ale już od przyszłego tygodnia prawie same sparingi.

Fight24: Jak obecnie wygląda Twój tydzień treningowy ? Na czym najbardziej się skupiasz?

Antoni Chmielewski: Rano rowerek, a po południu albo boks, siła, sparingi, bieganie ale j.w od następnych tygodni rower i sparingi.

Fight24: Co sądzisz o swoim przeciwniku? Szykujesz na niego jakąś specjalną taktykę czy po prostu chcesz wejść do ringu i go pokonać ?

Antoni Chmielewski: Na pewno jest to dobry uderzacz i wymagający przeciwnik. Taktykę będę układał już od przyszłego tygodnia, ale raczej nie będę kombinował i szukał rozwiązania na dole.

Fight24:. Kogo możemy się spodziewać w Twoim narożniku na KSW XI ?

Antoni Chmielewski: Z pewnością Roberta Złotkowskiego i Roberta Jocza albo Michała Garnysa

Fight24: Jakie masz plany na niedaleką przyszłość ? Gdzie i z kim będziemy mogli zobaczyć Cię w ringu po walce na KSW XI ?

Antoni Chmielewski: Tak dalekich planów nie posiadam. Skupiam się na tej walce, dopiero po niej będziemy myśleć. Na pewno chcę ostro potrenować w wakacje.

Fight24: Kto jest Twoim faworytem w turnieju KSW ?

Antoni Chmielewski: Chciałbym zobaczyć Polaka w finale, ale stawiam na Rosjanina albo Czecha (może Brazylijczyk się rozwinie)

Fight24: Jak wygląda Twoja waga w okresie poza startowym ?

Antoni Chmielewski: Poza okresem startowym trenuje trochę mniej intensywnie około 7 razy w tyg z czego 2 treningi to raczej luźne, piłka, jakaś odnowa biologiczna i wtedy staram się nie jeść odżywek bo organizm się przyzwyczaja i potem nie maja takiego działania jak trzeba. Ważę wtedy kolo 90kg. ,ale w przygotowaniach teraz robię np. 12 treningów w tygodniu i z odżywkami wazę tak kolo 93kg.

Fight24: Niedawno odbyły się testy wydolnościowe KSW. Czy jesteś zadowolony ze swoich wyników ?

Antoni Chmielewski: Zawsze jest się zadowolonym z wyników, bo masz o sobie jakąś informacje i wiesz nad czym poświęcić więcej czasu. Co do samych wyników to nie były za dobre.

Fight24: Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia wywiadu.

Antoni Chmielewski: Na koniec chciałbym zaprosić na już 11-stą gale KSW i życzyć samych miłych wrażeń. Pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków MMA i czytelników strony www.fight24.pl.
Z poważaniem Antoni Chmielewski

3 thoughts on “Wywiad przed KSW XI – Antoni Chmielewski dla Fight24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *