Wytwórnia filmowa Universal Pictures ogłosiła informację o wyprodukowaniu dokumentu o Conorze McGregorze

W minionym tygodniu mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor miał napięty grafik w związku z trasą promującą jego walkę  Floydem Mayweatherem, ale oprócz tego Conor zdobywa też inne rynki.

McGregor był już bardzo blisko rynku filmowego i niewiele brakowało do tego, by wystąpił  trzeciej części filmu „xXx: Reaktywacja” u boku Vina Diesela. Conor zrezygnował jednak z roli Hawk’a ze względu na przygotowania do pojedynku z Eddie Alvarezem.

To nie wszystko, ponieważ Conor McGregor wystąpił również w grze Call of Duty: Infinite Warfare, kolejnej odsłonie jednej z najpopularniejszych gier FPS w historii.

Teraz wytwórnia filmowa Universal Pictures ogłosiło na swoim Twitterze, że wkrótce zobaczymy McGregora na dużym ekranie w filmie dokumentalnym noszącym tytuł „Notorious”.

Irlandczyk sam nawet zamieścił na swoim Instagramie niewielki fragment tego filmu.

Here is another power move for you to get excited about. Happy Monday.

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Chociaż nie ma jeszcze podanej daty premiery ani oficjalnego scenariusza, w filmie z pewnością zobaczymy podróż McGregora od aspirującego zawodnika MMA walczącego na lokalnych galach w Dublinie w Irlandii do supergwiazdy i milionera jakim jest dzisiaj. W końcu podtytuł filmu brzmi – „Jeśli  chcesz to wszystko, musisz o to walczyć.”

Jeżeli Conor McGregor będzie w stanie nawiązać równą rywalizację z Floydem Mayweatherem lub nawet go pokonać26 sierpnia w swoim debiucie w boksie, to dokument będzie miał niesamowite zakończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *