Wypadek Krzysztofa Kułaka

Ostatnie dni z pewnością nie należą do najszczęśliwszych dla Krzysztofa Kułaka. 22 czerwca Sąd Okręgowy podtrzymał wyrok 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata, a w czwartek po północy „Model” miał poważnie wyglądający wypadek samochodowy.

Oto jak całe zajście relacjonuje oficjalna strona klubu Adrenalina Fight Club, którego głównym trenerem jest właśnie Kułak:

Okres wakacyjny w Adrenalina FC zaczął sie naborem nowych adeptów MMA.

Jednak dla instruktorów i trenerów pracujących w stowarzyszeniu okres wakacji to czas wytężonej pracy i podwyższania swoich kwalifikacji. Dla wielu trenerów to również czas na ogólnopolskie seminaria oraz uczestnictwo w rożnych obozach sportowych.

To właśnie w drodze na jeden z takich obozów główny trener Adrenaliny po raz kolejny ociera się o śmierć.

Na trasie z Warszawy do Białegostoku, a dokładniej w Ostrowie Mazowieckim, 5 czerwca o godzinie 00:35 , w wyniku trudnych warunków atmosferycznych (burza) stracił kontrolę nad pojazdem marki Land Rover i wpadł w poślizg.

Pojazd po dachowaniu wpadł i zatrzymał się  w rowie po przeciwnej stronie drogi, którą poruszał się Częstochowianin.

Wezwana policja wykonując swoje obowiązki nie stwierdziła obecności alkoholu we krwi.

To już drugi raz jak popularny „Model” wychodzi bez uszczerbku na zdrowiu z tak poważnego wypadku.

Parę lat temu, dokładnie w grudniu 2008 roku, miała miejsce bardzo podobna sytuacja. Biorąc również pod uwagę kontuzję kręgosłupa, która przydarzyła się obecnie najbardziej rozpoznawalnemu sędziemu MMA w Polsce, można mieć wrażenie, że jest on niezniszczalny.

Obecnie Krzysztof Kułak przebywa na obozie KSW w Olsztynie!

6 thoughts on “Wypadek Krzysztofa Kułaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *