Wyniki walk gali KSW 28: The Fighters’ Den

Przedstawiamy wyniki walk gali KSW 28: The Fighters’ Den, na której w walkach wieczoru zmierzą się Karol Bedorf vs Rolles Gracie oraz Michał Materla vs Jorge Bezerra. Gala KSW po raz pierwszy zawitała do Szczecina.

Transmisja gali KSW 28: Fighters’ Den rozpocznie się na Polsat Sport o godzinie 19:00 dwoma walkami karty wstępnej. Natomiast główna część gali rozpoczyna się po godzinie 20:00 w otwartym Polsacie.

Walki wieczoru

Karol Bedorf pokonał Rollesa Gracie przez TKO (kopnięcie na korpus), runda 1
Michał Materla pokonał Jorge Bezerrę przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

Główna karta

Peter Graham pokonał Marcina Różalskiego przez poddanie (kontuzja nogi), runda 2
Maciej Jewtuszko pokonał Vaso Bakocevica przez TKO (front kick i uderzenia w parterze), runda 3
Rafał Moks pokonał Daniela Acácio przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 1
Anzor Azhiev pokonał Helsona Henriquesa przez decyzję
Marcin Parcheta pokonał Rafała Jackiewicza przez TKO (poddanie się przeciwnika), runda 3
Michał Włodarek pokonał Michała Andryszaka przez TKO (ciosy w parterze), runda 1

Walki wstępne

Szymon Bajor pokonał Kamila Walusia przez TKO (ciosy w parterze), runda 1
Jakub Kowalewicz pokonał Kamila Gniadka przez decyzję

6 thoughts on “Wyniki walk gali KSW 28: The Fighters’ Den

 1. Kowalewicz i Gniadek pokazali dobrą walkę jak na under card.

  Waluś 😀 może lepiej nie komentować… chociaż nie – brawa dla Bajora.

  Włodarek to dzikus 😀 27 sekund i po walce. Ciekawe kogo mu dadzą w następnej walce.

  Jackiewicz to jak dla mnie największe zaskoczenie tej gali. Jak na debiutanta w MMA pokazał się ze świetnej strony mimo poddania walki. Ładne wymiany i kilka ciekawych technik prosto z kickboxingu ze strony Jackiewicza. Brawa dla Parchety, który dobrze wiedział co robić z kolanami i low kickami.

  Anzora i Henriquesa trochę ciężko mi oceniać bo bardziej skupiłem się na walce Janka Błachowicza. Z tego co widziałem, to Helson trochę napsuł krwi Anzorowi.

  Moks bardzo ładnie po raz kolejny on jak złapie kogoś w technikę to jest po walce.

  Jewtuszko jakoś mnie nie zachwycił bo dostawał ciągle w łeb i nie uczył się na błędach. Przetrwał jakoś i wygrał chyba tylko przez to, że Vaso się wygazował i opadł z sił.

  Szkoda Różala 🙁 kolejna kontuzja a sędzia był jakiś ślepy ;/ Różal klepie i drze się z bólu a ten nic. Myślę, że juz czas na odpoczynek dla Różala.

  Materla tym razem na spokojnie dał sobie radę w parterze i rozbroił rywala jednak ten Bezerra jakoś nie pokazał nic specjalnego.

  Bedorf z Gracie też ok i ostatnia akcja mocno naruszyła Rollesa. Spodziewałem się jednak jakiejś dobrej kulanki w parterze.

 2. Szkoda różala zaczal walke bez kompleksow w stojce i ku mojemu zdziwieniu sporo wchodzilo w Grahama tych ciosow . Powinni mu zrobic rewanz a on wejsc do walki wyleczony a nie chwilowo zaleczony.
  ZnamSie @
  Chuja sie znasz . Bedorf to kox ale kopac i uderzac potrafi poza dobrym parterem. Zapasy ogarniete. Rolles byl po porazce i nie jest wirtuozem stojki. Walka latwa do typowania ale nie rob z Bedorfa jakiegos Sappa z poczatkow kariery. Moks kolejna gilotyne zgarnal hehe, imo powinien dostac kogos mocnego przed Borysem na weryfikacje bo Acacio to zart po 3 przegranych a teraz juz 4 z rzedu. Walus Fail jak jego idol w ufc. Parcheta do przewidzenia. Andryszak dal dupy, Materla bez niespodzianki, no poza tym ,ze skonczyl walke.Iro ladnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *