Wyniki walk ALMMA 37 GPEE Lublin 28.04.2013

Prezentujemy oficjalne wyniki walk ALMMA 37 GPEE Warriors Day Lublin

Turniej Full Contact

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg
1. Yasser Shawky (Brak klubu)
Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96Kg
1. Jurczuk Kamil (Rosomak Białystok)
2. Seroka Paweł (Kudo Zamość)
Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80Kg
1. Kraśko Andrzej (Okniński Biała Podlaska)
2. Kozłowski Hubert (Gladio)
3. Węgielski Adrian (Valetudo Chełm )
Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73Kg
1. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska)
2. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna)
3. Bartosik Marcin (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)
Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67Kg
1. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław)
2. Bartoszewicz Michał (Okniński Biała Podlaska)

Turniej Ograniczona Formuła Senior

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg
1. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni do 87kg
1. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym)
2. Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym)
3. Gamla Piotr (Underground Gold Team)
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni do 80Kg
1. Sokólski Wojciech (Okniński Biała Podlaska)
2. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska)
3. Mazur Adrian (Gladio)
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni do 73Kg
1. Soczyński Konrad (Gladio)
2. Solarz Maciej (Okniński Biała Podlaska)
3. Zdrójkowski Emil (Gladio)
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni do 67Kg
1. Król Robert (Gladio)
2. Szewczyk Krystian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)
3. Krasowski Piotr (Rosomak Białystok)
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) – kategoria mężczyźni do 62Kg
1. Borchashvili Arbi (Gladio)
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
3. Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola)

Turniej Junior

Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 96Kg
1. Krogulec Adrian (The Pride of MMA)
Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 87kg
1. Oleksiejczuk Michał (Puławy Koks Gym)
2. Gamla Szymon (Gold Team Polska)
Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 80Kg
1. Akhmadov Shakh-Magomed (Okniński Team )
2. Sidor Michał (Gladio)
3. Tomasz Krupa – (KUDO Zamość)
Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 73Kg
1. Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola)
2. Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym)
3. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)
Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 67Kg
1. Stepanyan Armen (ACT)
2. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów)
3. Włoszek Dawid (Okniński Biała Podlaska)
Formuła junior (j) – kategoria mężczyźni do 62Kg
1. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
2. Wojtczuk Mateusz (Gladio)
3. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska)

Walki Pierwszego Kroku

Pierwszy podany zwycięzca

Łyszcz Adrian vs.Podgórski Maksymilian
Kiecana Paweł vs.Wasilewski Mateusz
Gołąbek Krzysztof vs.Kuryś Tomasz
Shamsutdinov Dashid vs.Szczepański Kamil
Grzeluk Marcel vs.Buczek Mateusz
Gawrych Patryk vs.Leszczyński Patryk
Adamczyk Ireneusz vs.Gierulski Daniel
Kołcz Robert vs.kutyła Adrian
Wojdat Michał vs.Wałachowski Jakub
Wojdat Michał vs.Dudzik Artur

BJJ NO GI BIAŁE

Kategoria mężczyźni do 62kg
1.Czuj Paweł Kaito Stalowa Wola
2.Miller Sylwester Kaito Stalowa Wola
3.Wójcik Kamil Kaito Stalowa Wola

Kategoria mężczyźni do 67kg
1.Gajewski Dawid Stronghold Team Zamość
2.Łupkiasza Radek Gold Team
3.Abdurzakov Muhammad KASW
3.Rutyna Paweł Kaito Stalowa Wola

Kategoria mężczyźni do 73kg
1.Majgier Robert Kaito Stalowa Wola
2.Pręciuk Damian Eko Różanka Drysdale
3.Żochowski Paweł Tajfun Legionowo
3.Burzyn Łukasz LKSW Tajfun

Kategorai mężczyźni do 80kg
1.Czerwonogrodzki Bartosz Grappling Kraków
2.Bijak Zbigniew KASW
3.Kuna Konrad Gladio
3.Fręchowicz Piotr Marga SFG

Kategoria mężczyźni +96kg
1.Krawczyk Rafał Puławy Koks Gym
2.Łuczyński Marcin Gold Team
3.Zielński Tomasz Gladio

BJJ NO GO KOLOROWE

Kategoria mężczyźni do 80kg
1.Wrzaszcz Marek Okniński Biała Podlaska
2.Pietkiewicz Konrad Gladio
3.Cielęcy Waldemar Gladio
3.Maksymowicz Bartłomiej Okniński Biała Podlaska

Kategoria mężczyźni do 87kg
1.Jurczuk Kamil Rosomak
2.Krawczyk Paweł Gladio

Kategoria mężczyźni +96kg
1.Zaręba Artur Aquila Competition Team
2.Drozd Jarosław Alliance Jiu Jitsu
3.Tkacz Mariusz Gold Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.