Wyniki konkursu Team Zone i Fight24 na temat Areny Berserkerów 5

Dobiegł końca konkurs Team Zone i Fight24 na temat Areny Berserkerów 5. Spośród wielu prac jakie do nas dotarły wybraliśmy trzy naszym zdaniem najlepsze.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a tych którym nie udało się teraz wygrać zachęcamy do śledzenia Fight24 ponieważ już wkrótce kolejne konkursy.

Poniżej zestawienie trzech prac, które wygrały nagrodę jaką są koszulki „Lion Heart” marki Pit Bull West Coast sygnowane nazwiskiem Michała Materli.

Pierwsze miejsce zajmuje użytkownik o nicku antonina krzyszton

[toggle title_open=”Obejrzyj pracę” title_closed=”Obejrzyj pracę” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]1. Turniej, i to nie byle jaki turniej, bowiem świetne, perspektywiczne nazwiska na pierwszy rzut oka rzucają się w oczy, a to jeszcze nie koniec…
2. Sprawdzone nazwiska, jak Ireneusz Ziółkowski, który zdeklasował swoich rywali turniejowych, lecz niestety nie mógł wystąpić w walce finałowej.
3. Walka finałowa w kategorii 77kg, w której wyjaśni się, który zawodnik jest najlepszym zawodnikiem, spośród ósemki finalistów z Berserkers Areny 4.
4. Emocje, które z gali na galę rosną, a zwieńczeniem ostatniej gali była niesamowita walka Karola Celińskiego z Michałem Fijałką, podczas której było tak dużo zwrotów akcji by rozgrzać publikę do czerwoności!
5. Poziom sportowy – zawodnicy turniejowi oraz walczący w extra fight’ach są tak dobierani aby walka nie była jednostronna, a wyrównana, by zawodnicy mogli pokazać swoje mocne strony często walcząc nie tylko z przeciwnikiem, ale również z samym sobą.
6. Historia – pierwsze Areny Berserkerów sięgają wielu, wielu lat wstecz, gdy MMA jeszcze raczkowało. Już wtedy zawodnicy mimo braków w różnych płaszczyznach walki, okazywali niesamowity hart ducha dzięki czemu nazwa tej gali zapisała się w sercach kibiców. Nazwa Arena Berserkerów zobowiązuje, z tego powodu organizatorzy dbają o to, by poziom dzisiejszych gal stał na wysokim poziomie, a z każdą kolejną odsłoną podwyższają sobie poprzeczkę.
[/toggle]

Drugie miejsce zajmuje użytkownik o nicku Morla

[toggle title_open=”Obejrzyj pracę” title_closed=”Obejrzyj pracę” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]Często widzimy naszych ulubionych wojowników walczących w sposób bardzo przemyślany, czasem wręcz zachowawczy i czegoś nam w tych walkach brakuję… Chciałbym zaproponować galę na której zawodnicy nie stąpają bojaźliwie w celu utrzymania się na szczycie, a z wielką siłą i determinacją na ten szczyt wchodzą. Galę, na której charakter jest najpotężniejszym orężem, na której zawodnicy nie kalkulują, żeby wygrać, a walczą, aby tego dokonać.
Arena Berserkerów 5 zapraszam!
[/toggle]

Trzecie miejsce zajmuje użytkownik o nicku Rutkow

[toggle title_open=”Obejrzyj pracę” title_closed=”Obejrzyj pracę” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]Galę Arena Berserkerów 5 warto obejrzeć ponieważ jak juz przekonaliśmy sie po wcześniejszych galach, organizacja jest na wysokim poziomie jak i walki w których wystawieni są bardzo dobrzy zawodnicy tacy jak Michał Fijałka i Ireneusz Ziółkowski. Ciekawą walka będzie tez walka z udziałem Gracjana Szadzińskiego, który od niedawna trenuje w Berserkers Team , jest to typowy kickbokser i sprawdzimy ile zdołał sie juz nauczyć walki w parterze . Na gali nie zabraknie na pewno też takich gości jak Michała Materli , Rafała Moksa i Piotra Bagińskiego głównego trenera Berserkers Team, który jest srebrny medalistą w odbywających sie ostatnio Mistrzostwach Europy BJJ w Lizbonie. Polecam Arena Berserkers 5 – 1 marca 2014r [/toggle]

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową

NAGRODA W KONKURSIE

6 thoughts on “Wyniki konkursu Team Zone i Fight24 na temat Areny Berserkerów 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *