Wyniki K-1 KOK Europe GP 2011 Lublin

(fot. Azajac / mmlublin.pl)

W piątek wieczorem w lubelskiej hali Globus odbyła się gala K-1 KOK Europe GP 2011 na której odbył się turniej wagi ciężkiej. W walce finałowej naprzeciw siebie stanęli  Wojciech Jastrzębski (Lublin) i Tomasz Szczepkowski (Garuda Muay Thai Warszawa), który okazał się lepszy i wygrał turniej pokonując po drodze jeszcze trzech innych przeciwników przed czasem. Stawką tego turnieju była przepustka do zawodów GP, które odbędą się w Moskwie.

W innej walce pochodzący z Litwy Martynas Knyzelis zmierzył się z Marianem Baryłą (Garuda Muay Thai Warszaw), który zastąpił Wiesława Kwaśniewskiego. Po pełnym wymiarze czasu Baryła zdecydowanie wygrywał na punkty jednakże sędziowie  niesłusznie ogłosili dogrywkę po której zwycięstwo przyznano Knyzelisowi.

Poza turniejem K-1 mogliśmy obejrzeć także kilka walk w formule MMA. Praktycznie wszystkie walki zakończył się przed czasem. Tomasz Jeruszka pokonał bardzo szybko zawodnika z Ukrainy Ihora Hrytskiva. Miejscowy zawodnik Jakub Jemielniak pokonał przez duszenie Vladymira Liusika natomiast walką o tytuł mistrza świata Bushido FC był pojedynek między Rosjaninem Michaiłem „Princ” Grigoriavem a pochodzącym z Niemiec Pierrem Millerem. Walka zakończyła się bardzo szybko wygraną Grigoriava.

Szczegółowe wyniki już wkrótce.

Galeria zdjęć

Tomasz Szczepkowski – Michail Novikow KOK Europe GP 2011 Lublin


Tomasz Szczepkowski – Martynas Knyzelis KOK Europe GP 2011 Lublin

Tomasz Szczepkowski – Wojciech Jastrzębski FINAL KOK Europe GP 2011 Lublin

2 thoughts on “Wyniki K-1 KOK Europe GP 2011 Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *