Wyniki gali Victory And Glory

13 marca w Starogardzie Gdańskim odbyła sie kolejna juz gala z cyklu Victory And Glory. Na gali można było zobaczyc zawodników GKS CHAMPION i GKSK CORPUS a takze zawodników ze Starogardu, Starachowic i zza granicy: z Białorusi, Łotwy, Ukrainy i Litwy.

W Walkach pokazowcyh zawalczyli młodzi zawodnicy z CHAMPIONA. Urszula Sokalska, zeszłoroczna Mistrzyni Polski juniorów w K-1, przegrała z zawodniczką gospodarzy po cieżkiej i zacietej walce. W kolejnym pojedynku Jarosław Daschke, v-ce Mistrz Polski w Muay-Thai, pokonał w pięknym stylu faworyzowanego zawodnika z Elbląga, który mimo lepszych warunków fizycznych uległ mu zdecydowanie na punkty. Jarek dominował zarówno w technikach bokserskich jak i nożnych i nie dał przeciwnikowi żadnych szans.

W Pojedynku o pas zawodowej Mistrzyni Europy mogliśmy oglądac jedną z najbardziej utytułowanych Polskich zawodniczek: Kamile Bałande, Mistrzynie Swiata i Europy w kickboxingu i Mistrzynie Świata w Muay-Thai. Jej przeciwniczką była Białorusinka. Kamila wygrała swoją walke już w pierwszej rundzie przez KO i tym samym wywalczyła koeljny tytuł i pas Mistrzowski.

W turnieju w kategorii do 90kg mogliśmy zobaczyć zawodnika Corpusu Łukasza Butiewicza. Łukasz zaczał turniej w świetnym stylu. W pierwszej walce zniszczył rywala niskimi kopnieciami i wygrał przed czasem. Niestety w następnej walce jego rywalem był bezkonkurencyjny Białorusin, i  Łukasz uległ mu w pierwszej rundzie.

W walce wieczoru o pas Mistrza Europy w wadze cieżkiej zmierzyło się dwóch Polaków: Daniel Omielańczuk z Warszawy i Michał Wlazło z Coprusa Gdańsk. Po niezwykle ciezkiej i wyrównanej walce pas mistrzowski też trafił do Gdańszczanina: Michała Wlazło.

2 thoughts on “Wyniki gali Victory And Glory

  1. Poziom umiejętności zawodników nie rzucał na kolana. Walka wieczoru była wyrównana obaj zawodnicy po drugiej rundzie już nie mieli sił walczyć dalej.Niesamowity był tylko Białorusin który był o dwie klasy wyżej od wszystkich innych zawodników. pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *