WSOF przebiło ofertę UFC dla Holly Holm

Czołowa zawodniczka wagi koguciej Holly Holm (7-0), nadal nie została zakontraktowana do poważnej dużej organizacji. Co więcej, odrzuciła intrantną ofertę WSOF.

Trener Mike Winkeljohn ujawnił, że World Series of Fighting (WSOF) złożyło wyższą ofertę niż Ultimate Fighting Championship (UFC), ale „The Preacher’s Daughter” chce walki z Rondą Rousey, a to możliwe jest tylko w UFC.

„Holly pokona Rondę Rousey, jeśli Ronda nadal będzie mistrzynią aż Holly przyjdzie do UFC i stoczy kilka walk. Potrzebujemy jeszcze kilka walk na przetarcie. Holly mocno pracuje nad grapplingiem, jest już w tym bardzo dobra, ale chcę mieć pewność, że będzie dobrze się czuła w każdej płaszczyźnie i nie będzie obawiać się parteru. Jest wile sposobów na zarabianie pieniędzy, a UFC jest z pewnością najlepszym z nich, bo można zyskać najlepszych sponsorów. UFC jest naszym celem, cyferki schodzą na drugi plan. Na razie przed nami jeszcze trochę pracy, ale na pewno zobaczymy Holly w UFC. World Series of Fighting zaoferowało jej więcej pieniędzy. Holly ma sporo ofert, fajnie, że jest w czym przebierać – ale chcemy UFC”.

Holm chce UFC… ale czy UFC chce Holm?

Zdaniem prezesa UFC Dany White – niekoniecznie. White spotkał się z managerem Holm, Lennym Fresquezem, który powiedział albo zrobił coś, co wyprowadziło Danę z równowagi. Ostatnie, co słyszeliśmy od White, to że „wcale nie jest zainteresowany”.

Zawsze jest jednak Plan B, w tym przypadku – Plan F. Wiadomo bowiem, że jeśli dobry zawodnik nie podpisuje kontraktu z UFC, bo na pieńku z White’m, do akcji wkracza Lorenzo Fertitta. Jest on znany z tego, że robi to, co jest najlepsze dla biznesu.

6 thoughts on “WSOF przebiło ofertę UFC dla Holly Holm

  1. Ronda to najmocniej chroniona gwiazda UFC. Dana nie jest zainteresowany zakontraktowanien holly i cyborg, a to jedyne zawodniczki ktore moga ja pokonac. Zeby bylo smieszniej chce dac walke o pas ginie ktora od kilku lat nie zrobila ani jednego trenigu mma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *