Wpisy na Twitterze po konferencji prasowej po UFC 170

Prezentujemy wpisy na Twitterze dziennikarzy i serwisów MMA po konferencji prasowej UFC 170: Rousey vs McMann.

Ronda Rousey powiedziała, że mogłaby wygrać z Cris Justino podobnie jak z McMann, Cyborg być może trafi do UFC jeżeli udowodni, że może walczyć w wadze 135 lbs natomiast Daniel Cormier obawia się o siebie ponieważ nie czuje strachu. To kilka tematów poruszonych na konferencji po gali UFC 170.

Wpisy dotyczące walki Rondy Rousey z Sarą McMann

 

Komentarze szybko zeszły na temat największej walki w kobiecym MMA między Rousey a Cyborg. Dana White nie zaprzeczał, że może dojść do tej walki, ale zaznaczył, że szybko to nie nastąpi.

 

Kolejne mocne nazwisko zostało wymienione w kwestii zasilenia kobiecej dywizjii kobuciej

 

Ogłoszono, że przy wejściu na galę zarobiono 1,5 miliona dolarów co sprawia, że Ronda Rousey jest jedną z największych gwiazd w historii

 

Daniel Cormier czuje się wspaniale po zwycięstwie z Patrickiem Cumminsem

 

 

To, że Cummins został zdemolowany przez Cormiera, nie oznacza to, że wypada z UFC

 

Rory MacDonald o mały włos nie wypadłby z karty walk z powodu kontuzji, której nabawił się przez awokado

One thought on “Wpisy na Twitterze po konferencji prasowej po UFC 170

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *