Wojna talentów na MMA Attack 4!

Niepokonany 19-letni Magomed Magomedov będzie rywalem Macieja Różańskiego na gali MMA Attack 4, która 26 października odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Obaj są młodzi i niepokonani. Obaj w swojej karierze stoczyli po 4 zawodowe pojedynki, z których aż trzy wygrywali przez poddania. Przede wszystkim obu w ich krajach wróży się wielką przyszłość. Zaledwie 19-letni Magomedov to wschodząca gwiazda czołowej rosyjskiej organizacji Fight Nights. Zawodnik ten zadebiutował w 2012 roku i w 10 miesięcy wygrał cztery kolejne pojedynki, po czym zaczęto mówić o nim jako o wielkiej przyszłości rosyjskiej wagi średniej. Magomed cechuje się dobrymi warunkami fizycznymi, a długimi kończynami sprawia problemy rywalom zarówno w stójce i w parterze.

W Polsce Magomedova przywita Maciej Różański, którego często porównuje się do Michała Materli. 24-latek z zawodu jest strażakiem, więc nie straszny jest mu ogień walki. O Berserkerze naprawdę głośno zrobiło się w 2011 roku, kiedy znokautował solidnego w stójce Szweda Kristiana Lexella. Znany ze swoich ponad przeciętnych umiejętności parterowych Różański miał później problemy z toczeniem walk w MMA. Brakowało bowiem chętnych, by mierzyć się z ekspertem od walki na chwyty, który dysponuje w dodatku nokautującym ciosem. Różański do MMA wrócił na reaktywacji Areny Berserkerów, kiedy po raz pierwszy w karierze musiał wyjść do drugiej rundy. W tej duszeniem pokonał Makhmuda Muradova i zapracował na kontrakt z MMA Attack.

26 października obaj zawodnicy będą mieli sporo do udowodnienia, ale i wiele do stracenia. Dlatego też szykuje się niesamowita walka, której nie można przegapić. Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy do Ergo Areny, Bilety można nabywać za pośrednictwem serwisu Eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.