Wkrótce dowiemy się, czy Gina Carano podpisze kontrakt z UFC

Kto nie chciałby zobaczyć ponownie w akcji Giny Carano? Chyba nikt albo tylko garstka. O powrocie do MMA jednej z ikon tego sportu od jakiegoś czasu jest głośno.

Niestety dla fanów kobiecego MMA oraz samej Giny Carano, postanowiła ona zmienić karierę zawodniczki na aktorkę Hollywood i ten stan rzeczy trwa od 2009 roku. Mała iskierka nadziei pojawiła się całkiem niedawno, kiedy Dana White zaczął myśleć o planach sprowadzenia Carano do UFC. Wszyscy wówczas pomyśleli o pojedynku Rondy Rousey z Giną Carano, który byłby ogromnym wydarzeniem sportowym i kasowym niczym hollywoodzka superprodukcja.

No właśnie, szkopuł w tym, że na drodze do powrotu Carano stoją te produkcje filmowe w których bierze i będzie brała udział. Dziennikarz serwisu Bleacher Report, Jeremy Botter napisał na swoim Twitterze, że umowy Gina Carano z twórcami filmów mogą blokować podpisanie umowy z UFC.

Dana White nie jest jednak facetem, który łatwo się poddaje i napisał na swoim Twitterze te oto słowa:

„Zamierzam spotkać się z Giną w następnym tygodniu i dopiąć tę je***ą sprawę do końca. Następny tydzień.

To jest tylko kwestia by razem z Lorenzo wsiąść do samolotu do Los Angeles, wynająć pokój dla niej i jej prawnika i załatwić sprawę.”

Musimy więc czekać na rozwój spraw, ale jak widać Dana White wydaje się być bardzo zdeterminowany by załatwić sprawę powrotu Giny Carano do MMA i podpisania z nią kontraktu.

7 thoughts on “Wkrótce dowiemy się, czy Gina Carano podpisze kontrakt z UFC

  1. Gina jest za ladna niech juz nie wraca do mma leiej niech gra w filmach szkoda jej ladnej buzki za dluga przerwa i za mocna przeciwniczka na start na brak kasy tez nie ma co narzekac wiec niech danka cybork da pyzatej rondzie ale sie boj bo kura ktora znosi zlotej jajka by oklem dostala i juz by kasy na niej takiej nie robil a z gina sobie poradzi wiec danka chce tej wali bo bedzie gruby hajs

  2. rs6
    Łysy z brazzers nie spi , zawsze czuwa . Nie przepuscilby nigdy apetycznej Giny jesli ta podpisze kontrakt z wytwornia filmow erotycznych 😀
    Nie bierz wszystkiego tak serio , pozartowac nie mozna ? heheh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.