Wieści z Grappling Arena II

Zmiany zawodników

W kategorii -98,9kg nie wystartuje Krzysztof Anuszewski. Jego miejsce zajmie brązowy medalista Mistrzostw Polski ADCC 2009 Krzysztof Młyński, zawodnik klubu Berserker’s Team Olsztyn. W kategorii -76,9kg zabraknie także Jędrzeja “Węgorza” Kubskiego, który niestety musiał się wycofać. W jego miejsce pojawi się Tomasz Mączka, reprezentant klubu Alliance Team Warszawa. Tomek w tym sezonie stawał na podium najważniejszych turniejów submission fighting oraz grapplingu, na czele z mistrzostwami Polski. Z powodu kontuzji kolana z turnieju musiał wycofać się również Maciej Różański. W jego miejsce zaprosiliśmy świeżo upieczony brązowy pas bjj: Piotra “Ashtona” Wojtkowskiego. Piotrek jest multimedalistą zawodów bjj, odnosił również sukcesy w grapplingu.

Kilka słów o nagrodach

Dla wszystkich startujących oraz kibiców mamy świetną wiadomość! Dzięki pozyskaniu nowych sponsorów udało nam się zagwarantować, w porównaniu do poprzedniej edycji, dodatkową nagrodę za najlepszą walkę o wartości 500zł. W chwili obecnej nagrody pieniężne przewidziane dla zawodników nadchodzącej Grappling Areny prezentują się następująco:

Pula nagród: 5500zł

1 miejsce – 4 x 1000 zł
najszybsze poddanie – 500zł
najlepszy zawodnik – 500 zł
najlepsza walka – 2 x 250zł

Mamy nadzieję, że ta motywacja finansowa, niewątpliwie niespotykana na innych turniejach grapplingowych przyczyni się do uatrakcyjnienia widowiska i podniesie poziom sportowy pojedynków.

http://grapplingarena.pl

One thought on “Wieści z Grappling Arena II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *