Wieści z akademii

Trochę wiadomości dla fanów brazylijskiego jiu-jitsu. Będzie o rugbystach, surferach i eliminacjach do jednego z największych turniejów w BJJ. Zapraszam do lektury.

(foto: Graciemag.com)

Człowiek, który nadał czarny pas takim zawodnikom jak: Forrest Griffin czy Przemo Gnat, Robert Drysdale uczył niedawno australijskich rugbystów brazylijskiego jiu-jitsu. Ponadto trener Franka Mira odwiedził akademię weteranów UFC: Elvisa Sinosica i Anthony’ego Perosha, Sinosic Perosh Martial Arts. Amerykanin myśli o powrocie za rok. Mam nadzieję, że w tym roku zobaczymy go na zawodach ADCC.

(foto: adcombat.com)

W Rio de Janeiro odbyły się zawody w surfingu, w których rywalizowały czarne pasy BJJ. Oto pierwsza czwórka zawodów:

1 – Leo Leite
2 – Marcos Brasa
3 – Royler Gracie
4 – Rogerio

Nagroda Helio Gracie za najlepszą falę: Royler Gracie.

Miejmy nadzieję, że długo oczekiwany rewanż Roylera z Eddiem Bravo odbędzie się na tegorocznej imprezie World Pro.

Skoro już jesteśmy przy World Pro to należy wspomnieć, że trailsy z San Diego, które odbędą się 6. marca będą transmitowane za darmo na stronie http://uaejj.com, o czym jeszcze wam przypomnę.

Weteran Dream i Strikeforce, jeden z najlepszych zawodników BJJ,. Andre Galvao ogłosił utworzenie swojej pierwszej filii w USA. Partnerem Brazylijczyka został Tim Sledd, prowadzący szkołę Small Axe Jiu Jitsu. Andre niedawno otworzył swoją szkołę w San Diego.

Klub Rio Grapppling organizuje obóz sztuk walki, ale o tym dowiecie się wkrótce.

4 thoughts on “Wieści z akademii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *