Wielkie plany Chute Boxe na 2009 rok…

Od czasu, gdy Chute Boxe straciło takie gwiazdy jak Wanderlei Silva, Shogun Rua, czy Anderson Silva, team jest w trakcie przebudowy.

Główny trener Chute Boxe oznajmia jednak, że przebudowa teamu została zakończona, i rok 2009 będzie rokiem zawodników następnej generacji Chute Boxe.

„Mam wielkie nadzieje. W tą środę mamy spotkanie, i ogłosimy wszystkie plany na 2009 rok. Wystawimy wielu młodych fighterów na walki, oczywiście tych z odpowiednim doświadczeniem. Chciałbym ogłosić, iż Chute Boxe i zawodnicy naszego teamu, są chętni do uczestnictwa w Brazylijskich galach. Mamy fighterów w każdej wadze, którzy czekają na zaproszenia z innych organizacji. Chcę polecić Chute Boxe do dyspozycji wszystkich organizacji.”

-Powiedział Rudimar portalowi graciemag.com

„Mogę zagwarantować naszą wiedzę, a także doświadczenie w walce. Jestem pod wrażeniem, ponieważ w 2009 roku pokażemy cztery duże nazwiska, które są na dobrej drodze by mieć świetną przyszłość. Mamy nową generację fighterów, i w tym roku zrobimy wszystko, by te nazwiska były popularne”

-Dodał trener Chute Boxe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *