Wieczór Walk 5 w Krakowie 14 grudnia

24 walki podczas jednej gali – festiwal MMA w Krakowie już 14 grudnia!

Czegoś takiego fani sportowego MMA w Małopolsce nie widzieli. Gala trwająca prawie cały dzień i 24 walki z udziałem reprezentantów wszystkich krakowskich klubów oraz czołowych klubów z południa Polski. Wszystko to już 14 grudnia w hali Suche Stawy!

Wieczór Walk 5 będzie wyjątkowym wydarzeniem. 7 walk zawodowych i aż 17 pojedynków półzawodowych podczas jednej gali.  Jeszcze nigdy Wieczór Walk w takim stopniu nie realizował swojej idei, jaką jest stwarzanie najzdolniejszym zawodnikom i zawodniczkom z Małopolski możliwości, by zdobywać bezcenne doświadczenie i promować swoją osobę wśród fanów MMA.

Przegląd największych talentów z Krakowa i południa Polski

Po raz pierwszy na Wieczorze Walk zobaczymy również w akcji przedstawicieli wszystkich krakowskich klubów – Grapplingu Kraków, Szkoły Walki Drwala, Kotwica Team MMA, Octagon MuayThai Team. Dla fanów lokalnego MMA będzie to niesamowita możliwość, by przyjrzeć się największym talentom z ich rodzinnego miasta. Kraków to jednak nie wszystko, bo inne czołowe klubu z regionu również będą miały swoich reprezentantów m.in. Berserkers Team Bielska-Biała, Silesian Cage Club Katowice, Shark Top Team Bytom, Octagon Cieszyn, Halny Nowy Sącz.

Widowiskowe zestawienia w walkach zawodowych

Walki najlepszych młodych zawodników to oczywiście nie wszystko. Najważniejsze pojedynku wieczoru to walki zawodowe, które organizatorzy starają się zestawiać tak, by były jak najbardziej wyrównane i widowiskowe. Zobaczymy w nich m.in. Michała Sobiecha z Przemysławem Fajerem, Magdalenę Rak z Aleksandrą Talagą, czy Marcina Zająca z Kamilem Krzewiną. W social mediach organizacji prezentowane są kolejne zestawienia.

Wieczór Walk 5 już 14 grudnia w krakowskiej hali Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 6. Pierwsze walki rozpoczną się o godz. 14.00.

Sprzedaż biletów ruszyła właśnie poprzez stronę www.wieczorwalk.pl 

Bilety dostępne w cenie 70 i 100 zł.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.