WIECZÓR SPORTÓW WALKI 3 – kolejne walki

Radosław Demaczur vs Rafał Jakubowski w extra walce Muay Thai podczas wieczoru sportów walki w Poznaniu

13 MARCA 2010 r. w Poznaniu odbędzie się Wieczór Sportów Walki, podczas którego rozegrane zostaną pojedynki w takich formułach walki jak K-1 rules, MuayThai i MMA. Sześć walk odbędzie się w ramach meczu POZNAŃ vs RESZTA POLSKI.                                                                                                                                                                          Extra walką tego wieczoru będzie pojedynek w Muay Thai w kategorii wagowej 71 kg pomiędzy reprezentantem Poznania Radosławem Demczurem, a Reprezentantem Reszty Polski Rafałem Jakubowski (Dragon Wrocław).


Radosław Demczur to 19 letni zawodnik, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest Zdobywcą Pucharu Europy K-1 rules Federacji ISKA, natomiast Rafał Jakubowski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski MuayThai i Pucharu Polski Muay Thai. Jego rekord walk to 18 zwycięstw i 5 porażek.Obaj reprezentują bardzo ofensywny styl walki, więc zapowiada się naprawdę extra pojedynek.

Czy wygra młodość i determinacja Radosława Demczura, czy też doświadczenie i spokój Rafała Jakubowskiego, tego dowiedzą się wszyscy, którzy przybędą 13 maraca do Hali CR AWF w Poznaniu podziwiać zmagania wojowników podczas Wieczoru Sportów Walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *