Werdum vs Overeem: Trening Werdumem, Mayhem’em, Tito i Munoz’em w „Kings MMA”

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=jAt_LCBupW8]

Trener Rafael Cordeiro rozmawia na temat nadchodzącego turnieju wagi ciężkiej Strikeforce oraz zachęca reportera to treningu z zawodnikami z najwyższej półki przed turniejem, który będzie miał miejsce 12 lutego.

11 thoughts on “Werdum vs Overeem: Trening Werdumem, Mayhem’em, Tito i Munoz’em w „Kings MMA”

 1. Wolałbym żeby Werdum przeszedł w walce z Overeemem, ponieważ Fedor by miał okazję się zrewanżować a jak by już doszło do tej walki to z Werduma nie zostało by nic 😛 Gorzej będzie jak przejdzie Overeem a to jest bardziej prawdopodobne.. Overeem będzie bardzo chciał wygrać ten turniej i udowodnić, że jest najlepszy, małe szanse widzę dla Werduma w tej walce..

 2. nie ździwie się jak Werdum pokona kolejny raz Overeema – mimo że Alistair jest teraz w stanie wygrać z każdym i jest chyba najbardziej niebezpiecznym zawodnikiem na świecie. Werduma parter jest najlepszy i to mu daje bardzo dużo przewage – a w stójce zrobił również duże postep choć na pewno nie takie jak Alistair. Wszyscy pisza ze Alistair łatwo pokona Werduma a Fiodor Antonio Silve – ale wcale sie nie ździwie jak półfinał będzie wygladał tak:
  Antonio Silva – Fabricio Werdum

 3. Mnie właśnie ciekawi jak sobie Overeem poradzi z tak dobrym grapplerem jak Werdum – to będzie inna walka niż ich pierwsza i zdarzyć sie może dużo – różnica miedzy stójka Overeema a Werdum, a parterem Werduma – i Overeema jest jak dla mnie na korzyść holendra. Moze to być jedna z najlepszych walk w tym roku – chciałbym żeby wygrał Alistair, ale nie ździwie sie też jak będzie niespodzianka i submission Werduma(Werdum ma bardzo dobre cardio ponadto i to też może być dla niego duzym plusem bo zmęczonego Overeema w ostatnich minutach łatwiej będzie poddać)

 4. Mechiko: Fabricio już raz wygrał z Overeemem, liczę na to, ze powtórzy to zwycięstwo jakaś fajną dźwignią

  Tylko ze overeem wazyl z 10 kg mniej w tamtej walce i to byla jeszcze jego przygoda w LHW wiec teraz to on dla mnie nie ma duzych szans poniewaz overeem ma najlepsza forme zyciowa wiec stawialbym w ciemno na niego nawet jakby mial sie bic z velasquezem czy fedorem

 5. Macie racje co do wagi Alistera ze przypakował i to znacznie i na turniej ma ważyć około 120 kg to dużo i chyba to może sie źle skończyć będzie miał siłe uderzenie ale będzie wolniejszy i będzie miał słabszą kondycje ale życze mu sukcesów

 6. man: Wszyscy pisza ze Alistair łatwo pokona Werduma a Fiodor Antonio Silve – ale wcale sie nie ździwie jak półfinał będzie wygladał tak:
  Antonio Silva –Fabricio Werdum

  Też prawdopodobne ale mało. Jedno jest pewne: taka para w półfinale jest do niczego z marketingowego punktu widzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *