Weili Zhang zapowiada, że oszczędzi Joannie Jędrzejczyk obrażeń odniesionych w walce i szybko ją skończy

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Chociaż walka między mistrzynią wagi słomkowej UFC Weili Zhang a byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk nie została jeszcze zapowiedziana, to obydwie zawodniczki rozpoczęły słowną szermierkę budując grunt pod walkę. Walkę, która zdaniem mistrzyni nie potrwa długo.

Znana z ostrego trash talk’u i oryginalnych konfrontacji twarzą w twarz, Joanna Jędrzejczyk nie kryj się z okazywaniem swoich emocji, jeśli chodzi o budowanie atmosfery i robienia szumu wokół walki, czy też dbanie o interesy wewnątrz Oktagonu jak i poza nim.

Weili Zhang odniosła się do tych emocji polskiej zawodniczki.

„Myślę, że cały czas brzmi jakby była bardzo zła, a jej emocje wpakują ją w kłopoty. Teraz jest gotowa walczyć ze mną, ale był taki czas, że nie chciała ze mną walczyć. Jestem gotowa w każdej chwili do walki. Wystarczy zadzwonić do mojego menadżera pana Briana (Butlera) i szefa Dany, a będziemy gotowi do walki nawet w przyszłym tygodniu”.

Rzeczywiście, Jędrzejczyk przyznała, że kilkakrotnie odmówiła przyjęcia walki z Zhang. Jednak teraz, gdy Polka wygrała ostatnią walkę z Michelle Waterson, wydaje się, że walka o tytuł będzie jej kolejnym pojedynkiem. Co prawda wyżej od Polki w rankingu dywizji słomkowej jest niepokonana Tatiana Suarez, która czeka na sowią kolej w walce o pas, Jędrzejczyk przekonała Dana White,a, że w przypadku zwycięstwa w walce z Waterson, dostanie pojedynek o pas.

Jeśli Dana White wydaje się być podekscytowany potencjalną walką o tytuł między Jędrzejczyk a Zhang, Suarez prawdopodobnie będzie musiał czekać jeszcze dłużej. Jeśli ta walka dojdzie do skutku, Magnum nie wyobraża sobie, że potrwa ona zbyt długo, ponieważ będzie się starała jak najszybciej skończyć JJ, aby zaoszczędzić jej niepotrzebnych obrażeń odniesionych w pojedynku.

„Zawsze staram się jak najszybciej zakończyć walkę, żeby moja przeciwniczka nie musiała zbyt długo otrzymywać obrażeń. Przewiduję, że walka zakończy się w pierwszej lub drugiej rundzie. Myślę, że Joanna posiada świetne umiejętności bokserskie, wraz z dużą siłą, ale wierzę w moje treningi i przygotowanie oraz mój zespół, który przygotuje mnie tak dobrze, że będę mogła ją pokonać wszędzie.”

A jeśli Joanna Jędrzejczyk wciąż będzie okazywać złość, Weili Zhang będzie bardzo szczęśliwa mogąc pomóc jej w problemach z gniewem.

„Myślę, że jest bardzo zła i rozemocjonowana, ale ja ją uspokoję”.

One thought on “Weili Zhang zapowiada, że oszczędzi Joannie Jędrzejczyk obrażeń odniesionych w walce i szybko ją skończy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *